Studio Tańca Joy Dance Szczecin  
Szczecin  ul. Rapackiego 3b

tel. +48 534 558 608
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Szkoła Tańca Joy Dance Szczecin

Jesteśmy Szkołą Tańca specjalizującą się w stylach: jazz dance, modern dance w Szczecinie. Kształcimy wszystkich bez względu na wiek :) od najmłodszych dzieci (3+) do najstarszych (31+).

Nasi Tancerze biorą udział w Mistrzostwach Polski IDO Polskiej Federacji Tańca, które są kwalifikacjami do Mistrzostw Europy i Świata International Dance Organization. Co roku stajemy na podium oraz w finałach Mistrzostw Polski IDO PFT otrzymując tym samym nominacje na Mistrzostwa Międzynarodowe IDO .

Bierzemy udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, gdzie w roku 2023 otrzymaliśmy srebrny Aplauz w kategorii Etiuda Taneczna do lat 16, Aplauz Uśmiechu w kategorii Mali Debiutanci oraz Aplauz Wyróżnienie w kategorii Etiudy Taneczne do lat 12-u.

W naszym Studiu odbywają się Zimowe oraz Letnie Warsztaty Tańca, organizujemy Letnie wyjazdowe Szkolenia Taneczne oraz bierzemy udział w różnego rodzaju festiwalach oraz przeglądach!

Zapraszamy do Zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do naszej JOY'owej Rodziny Tanecznej !