Joy Dance Szczecin

Osiągnięcia Joy Dance

KAT. DO LAT 7 

I miejsce – duet Martyna Maciejewska/ Liliana Śmiech  

II miejsce -  formacja Mini Joy " Kiss kiss"

IV miejsce – solo Martyna Maciejewska 

VII miejsce – solo Liliana Śmiech 

VIII miejsce – solo Jadwiga Przybyła 

VIII miejsce – Aleksandra Maruszczak 

XI miejsce – solo Julia Dalewska 

XIII miejsce – solo Monika Zapolska

XV miejsce – solo Sandra Leszczak 


KAT. DO LAT 11 

VII miejsce - formacja Joy Kids One

IX miejsce – mini formacja Joy Kids One

23 miejsce – solo Blanka Dąbrowska (na 52 zawodniczki!)

23 miejsce – solo Oliwia Wojtasik (na 52 zawodniczki!)


KAT. 12-15 LAT 

VII miejsce -  formacja Joy Junior One

12 miejsce – mini formacja Joy Junior One

14 miejsce – mini formacja Joy Junior One

23 miejsce – solo Julia Akińcza ( na 112 zawodniczek!) 

25 miejsce – solo Aleksandra Szczukiewicz ( na 112 zawodniczek!)


KAT. 16+

VI miejsce - mini formacja Team Joy

VII miejsce - solo Maja Melanowicz ( na 58 zawodniczek!)

18 miejsce – solo Nikola Makowska ( na 58 zawodniczek!)

23 miejsce – solo Małgorzata Huzarska ( na 58 zawodniczek!)

26 miejsce – solo Zuzanna Gruszczyńska ( na 58 zawodniczek!)


I miejsce

Mini formacja Team Joy „ Please Mr. Jailer”

Formacja Joy Junior One “ Hanky panky”

II miejsce

Formacja Joy Junior „Serce”

Formacja Joy Kids One „ Good girls bad boys”

Formacja Mini Joy „ Pranie”

III miejsce

Formacja Jump Joy “ W czarodziejskim świecie”

Formacja Party Joy „ Na fali”

Wyróżnienie

Formacja Play Joy „ We no speak Americano”

Formacja Joy Kids “Dzień z Meksyku”

Formacja Baby Joy „ W kąpieli”

I miejsce

- Artistic Dance Show - Joy Junior One 

- Urban Street Dance Fusion Show Small Teams - Joy Kids One

- Jazz Showcases - Joy Kids One 

II miejsce

- Trio Contemporary Ballet - Paulina Kosińska-Lampka, Emilia Melanowicz, Zuzanna Kłossowska

- Dance Show- Mini Joy 

- Artistic Dance Show - Joy Kids One

III miejsce

- Small Teams Contemporary Ballet - Joy Kids One

- Small Teams Contemporary Ballet - Joy Junior One

- Large Teams Dance Show - Baby Joy

- Artistic Dance Show - Joy Kids 

- Jazz Showcases - Joy Junior One 

- Small Teams Jazz - Joy Junior One

V miejsce

- Solo Contemporary Ballet - Paulina Kosińska-Lampka

VII miejsce

- Duet Jazz - Karolina Molka/ Lena Ogonowska

- Solo Jazz - Liliana Śmiech 

VIII miejsce

- Small Teams Jazz - Team Joy 

- Solo Contemporary Ballet - Patryk Bączkowski 

X miejsce 

- Aleksandra Maruszczak - solo jazz 

- Duet Jazz - Małgorzata Ciejak/Hanna Zielińska

I miejsce 

- Blanka Dąbrowska solo disco dance do lat 11

- Aleksandra Szczukiewicz solo disco dance 12-15 lat

- Małgorzata Huzarska/ Patryk Bączkowski duet jazz 16+

- Małgorzata Huzarska/ Patryk Bączkowski duet modern 16+

- Sara Barankiewicz/ Nikola Warczyglowa duet modern do lat 11

- Paulina Kosińska-Lampka solo street dance show do lat 11

- Aleksandra Szczukiewicz solo street dance show 12-15 lat

- Lila Makarewicz solo show dance do lat 7

- Lila Makarewicz/ Natalia Akińcza duet jazz do lat 7 

- Hanna Zielińska. Małgorzata Ciejak duet jazz do lat 11 

- Patryk Bączkowski solo jazz 16+

- Natalia Akińcza solo modern do lat 7 

- Joy Kids One - formacja "Koncert Świerszczy"

- Mini Joy Formacja " Piraci"

- Joy Junior One - formacja jazz 

- Joy Kids One - mini formacja modern 

- Joy Kids One - formacja jazz

- Team Joy - mini formacja modern 

- Joy Kids One - mini formacja street dance show 

- Joy Dorośli - formacja jazz 

- Joy Junior One - formacja show dance 

- Joy Junior One - mini formacja jazz 

- Oliwia Parzych solo jazz kl. E 8-9 lat 

- Lena Tomikowska solo jazz kl. E 10-11 lat 

- Patryk Bączkowski solo jazz kl. E 16+

- Oliwia Rokiczan solo jazz kl. E 12-13 lat 

- Weronika Ciejak solo jazz kl. E 14-15 lat

- Paulina Kosińska-Lampka solo jazz kl. C 10-11 lat 

- Julia Akińcza solo jazz kl. C 14-15 lat 

- Lena Ogonowska solo jazz kl. D 8-9 lat 

- Aleksandra Szczukiewicz solo jazz kl. D 12-13 lat 

- Ludwika Majewska solo jazz kl. D 14-15 lat 

- Małgorzata Huzarska solo jazz kl. D 16+

- Lena Tomikowska solo jazz do lat 11 

- Natalia Akińcza solo jazz do lat 7 

- Maja Melanowicz solo jazz 16+

- Maja Melanowicz solo modern 16+

- Joy Kids One B- mini formacja jazz 

- Emilia Melanowicz solo show dance do lat 11

- Kornelia Wrześniewska solo modern kl. E 8-9 lat 

- Małgorzata Ciejak solo modern kl. E 10-11 lat 

- Oliwia Rokiczan solo modern kl. E 12-13 lat

- Laura Tomaszewska solo modern kl. E 12-13 lat 

- Weronika Ciejak solo modern kl. E 14-15 lat

- Oliwia Rudnicka solo modern kl. E 16+

- Lena Ogonowska solo modern kl. D 8-9 lat

- Paulina Kosińska-Lampka solo modern kl. D 10-11 lat 

- Aleksandra Szczukiewicz solo modern kl. D 12-13 lat 

- Ludwika Majewska solo modern kl. D 14-15 lat 

- Zuzanna Gruszczyńska solo modern kl. D 16+

- Julia Akińcza solo modern kl. C 14-15 lat 

- Maja Melanowicz solo modern kl. C 16+

- Joy Junior One - mini formacja modern 


II miejsce

- Anna Śmiłowska/Alicja Prawucka duet modern do lat 11

- Fun Joy - Zespoły III Liga do lat 11

- Joy Kids Star - Zespoły II liga do lat 11 

- Fun Joy - Zespoły III liga do lat 9 

- Blanka Dąbrowska solo street dance show do lat 11

- Krzysztof Wróblewski solo jazz 16+

- Natalia Akińcza solo show dance do lat 7 

- Paulina Kośińska-Lampka/ Emilia Melanowicz duet jazz do lat 11

- Joy Kids formacja" Eskimosi"

- Baby Joy formacja " Trole"

- Joy Junior - formacja jazz 

- Nikola Warczygłowa solo jazz kl.E 8-9lat

- Oliwia Matusiak solo jazz kl. E 10-11 lat 

- Olwia Rudnicka solo jazz kl. E 16+

- Laura Tomaszewska solo jazz kl. E 12-13 lat

- Julia Radkiewicz solo jazz kl. E 14-15 lat

- Małgorzata Ciejak solo jazz kl. C 10-11 lat 

- Zuzanna Kłossowska solo jazz kl. D 10-11 lat 

- Karolina Bączkowska solo jazz kl. D 14-15 lat 

- Maja Melanowicz solo jazz kl. D 16+

- Aleksandra Szczukiewicz solo jazz 12-15 lat

- Paulina Kosińska-Lampka solo jazz do lat 11

- Aleksandra Maruszczak solo jazz do lat 7

- Małgorzata Huzarska solo jazz 16+

- Joy Kids One A - mini formacja jazz 

- Julia Akińcza solo show dance 12-15 lat

- Dawid Pyzio solo show dance 12-15 lat

- Emilia Huzarska solo modern kl.E 8-9 lat 

- Emilia Melanowicz solo modern kl. E 10-11 lat

- Sofia Bachmatiuk solo modern kl. E 14-15 lat 

- Weronika Górna solo modern kl. E 16+

- Aleksandra Szczukiewicz solo modern 12-15 lat 

- Nikola Makowska solo modern kl. D 16+

- Małgorzata Huzarska solo modern kl. C 16+

- Joy Junior - mini formacja modern


III miejsce

- Emilia Melanowicz solo street dance show do lat 11 

- Oliwia Skupińska solo show dance do lat 7

- Lena Tomikowska/Aleksandra Godlewska duet jazz do lat 11

- Maja Ptaszkiewicz solo jazz kl. E 8-9 lat 

- Aleksandra Dziwir solo jazz kl. E 10-11 lat 

- Weronika Górna solo jazz kl. E 16+

- Ida Pekrul solo jazz kl. E 14-15 lat 

- Emilia Melanowicz solo jazz kl. D 10-11 lat 

- Zuzanna Gruszczyńska solo jazz kl. D 16+

- Julia Akińcza solo jazz 12-15 lat 

- Lila Makarewicz solo jazz do lat 7 

- Lena Tomikowska solo show dance do lat 11

- Ludwika Majewska solo show dance 12-15 lat 

- Oliwia Parzych solo modern 8-9 lat 

- Hanna Zielińska solo modern 10-11 lat 

- Lea Mucha solo modern kl. E 14-15 lat 

- Patryk Bączkowski solo modern kl. E 16+

- Paulina Kosińska-Lampka solo modern do lat 11

- Julia Akińcza solo modern 12-15 lat 


Kategoria 6-8 lat

1 miejsce

Mini Joy formacja jazz 

2 miejsce

Hanna Gagat solo jazz

Fun Joy II 

3 miejsce

Magda Merta solo jazz

Duet jazz - Magda Merta/Nikola Łakomska


Kategoria 8-10 lat

1 miejsce

Laura Zarzycka solo jazz

Hanna Borkowska solo jazz 

2 miejsce

Maja Ptaszkiewicz - solo jazz 

Duet street dance - Natalia Warniełło/Alicja Prażmo

3 miejsce

Karolina Kwiatkowska solo jazz 

Natalia Warniełło solo jazz 

Jum Joy - formacja street dance

Baby Joy - Trole

Joy Kids Star - formacja 


Kategoria 11-13 lat

1 miejsce

Weronika Królikowska solo jazz 

2 miejsce

Duet jazz Vanessa Kolesnik/Nadia Furtak

3 miejsce

Vanessa Kolesnik solo jazz

Nadia Furtak solo jazz

Dominika Kutelska solo jazz

Alicja Prażmo solo jazz

Kacper Sobkowwiak solo street

Wyróżnienie

Wiktoria Urbanowska solo jazz

Filip Sosnowski solo street


Kategoria 14+

3 miejsce

Joy Junior - Formacja Jazz

Joy Junior - mini formacja modern 

Zuzanna Sosnowska solo jazz

Wyróżnienie

Marta Mierzejewska solo jazz 

I miejsce Joy Junior - mini formacja modern 

II miejsce Joy Kids - formacja Eskimosi 

III miejsce Joy Junior - formacja jazz 

III miejsce Baby Joy - formacja Trole 

III miejsce Fun Joy II - formacja modern 

WYRÓŻNIENIA:

Party Joy, Play Joy, Jump Joy, Joy Kids Star, Fun Joy


GRAND PRIX w kat. do lat 10 - Lilia Makarewicz 

GRAND PRIX w kat. do lat 10 (zespoły) - JOY KIDS ONE z choreografią "Koncert Świerszczy" chor. Roko Łuczak / Małgorzata Łuczak 

GRAND PRIX w kat. 11-13 lat - Aleksandra Szczukiewicz 

GRAND PRIX w kat. pow. 14 lat - Maja Melanowicz 

Kategoria 6-10 lat

I miejsce - Joy Kids One mini formacja modern - 

I miejsce -Joy Kids One formacja jazz, modern 9-11 lat "Koncert świerszczy" i 

I miejsce -Blanka Dąbrowska solo street dance show do lat 10 -

I miejsce -Lilia Makarewicz solo jazz do lat 10 

 I miejsce - Joy Kids One mini formacja street dance show do lat 10 "Mrówki"

 II miejsce - Lena Zawadzka solo street dance show do lat 10 

 II miejsce - Oliwia Skupińska solo jazz do lat 10 

II miejsce - Karolina Molka/ Lena Ogonowska duet jazz do lat 10 

II miejsce - Baby Joy, formacja jazz, modern 6-8 lat "Trole" 

II miejsce - Joy Kids formacja jazz, modern 9-11 lat "Eskimosi" 

II miejsce - Joy Kids One Jazz 

III miejsce - Oliwia Parzych solo street dance show do lat 10 

III miejsce - Lilia Makarewicz/ Natalia Akińcza duet jazz do lat 10 

III miejsce - Mini Joy, formacja jazz, modern 6-8 lat "Piraci" 

Kategoria 11-14 lat 

I miejsce - Joy Junior One formacja jazz " Legenda o drzewie"

I miejsce - Aleksandra Szczukiewicz solo street dance show 

I miejsce - Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka duet jazz, modern

II miejsce - Emilia Melanowicz solo jazz,modern

II miejsce - Julia Akińcza solo jazz, modern III miejsce 

II miejsce - Joy Junior One mini formacja modern 

II miejsce -  Wiktoria Rympel solo street dance show

II miejsce - Paulina Kosińska-Lampka solo jazz, modern -

II miejsce - Hanna Zielińska/ Małgorzata Ciejak 

Kategoria 14+ 

I miejsce - Maja Melanowicz solo jazz, 

I miejsce - Weronika Górna/Oliwia Rudnicka duet street dance show -

I miejsce - Team Joy formacja jazz "Gdzie Ci męźczyźni.. "

I miejsce - Małgorzata Huzarska/ Patryk Bączkowski duet jazz, modern - 

I miejsce -Team Joy mini formacja jazz, modern

II miejsce - Krzysztof Wróblewski solo jazz, modern 

II miejsce- Maja Melanowicz/ Julia Akińcza duet jazz,modern



I miejsce

- Joy Kids One

- Joy Junior One

- Team Joy

I miejsce - formacja modern dorośli 31+ Joy Dorośli

I miejsce - solo jazz dance klasa D 16+ Małgorzata Huzarska 

III miejsce - solo modern klasa D 16+ Małgorzata Huzarska 

IV miejsce - solo modern do lat 7 - Natalia Akińcza 

V miejsce - mini formacja modern do lat 11 - Joy Kids One


I Miejsce - duet Natalia Akińcza / Lilia Makarewicz 

III Miejsce - Lilia Makarewicz - solo jazz dance do lat 7 

III miejsce  Paulina Kosińska-Lampka / Emilia Melanowicz - duety do lat 11-u 

III miejsce  mała grupa JOY KIDS ONE B 

IV Miejsce Formacja JOY KIDS ONE - Formacja do lat 11-u 

VI Miejsce solo Natalia Akińcza - solo jazz dance do lat 11-u


I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. solo 12-15 lat Street Dance Show - Aleksandra Szczukiewicz 

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. solo 16+ Street Dance Show - Maja Melanowicz 

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. duet 16+ Street Dance Show - Maja Melanowicz / Vanessa Świderska 

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. małe grupy do lat 11-u Street Dance Show- JOY KIDS ONE "Wyścig Ślimaków" 

III miejsce i tytuł II-go Vice-Mistrza Polski w kat. solo do lat 11-u Street Dance Show - Paulina Kosińska Lampka 

III miejsce i tytuł II-go Vice-Mistrza Polski w kat. solo chłopcy do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka 

III miejsce i tytuł II-go Vice-Mistrza Polski w kat. duet 16+ Street Dance Show - Ala Wójcik / Weronika Górna 

III miejsce i tytuł II-go Vice-Mistrza Polski w kat. FORMACJE do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "TROLE" 

IV miejsce w kat. solo do lat 11-u Street Dance Show - Emilka Melanowicz 

IV  miejsce w kat. duety do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka / Blanka Dąbrowska 

IV  miejsce w kat. małe grupy 12-15 lat Street Dance Show - JOY JUNIOR ONE "TELEFONISTKI" 

V miejsce w kat. małe grupy do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "BABECZKI" 

VI miejsce w kat. solo 12-15 lat Street Dance Show - Nikola Makowska 

VI miejsce w kat. solo 16+ Street Dance Show -Alicja Wójcik 

VI miejsce w kat. małe grupy 16+  Street Dance Show - TEAM JOY "POCZTA" 


I miejsce - mini formacja 31+ Joy Dance Dorośli 

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. solo chłopcy do lat 11 - Tomasz Czeczko 

III miejsce - duet do lat 11 - Tomasz Czeczko / Paulina Kosińska-Lampka 

V miejsce - duet 16+ Krzysztof Wróblewski / Maja Melanowicz


II miejsce - formacja Junior Joy 

II miejsce - formacja Joy Kids Star  

III miejsce - formacja Fun Joy 

WYRÓŻNIENIA:

Happy Joy, Enjoy, Joy Kids Elite, Play Joy, Jump Joy 


JAZZ/MODERN

I miejsce - formacja jazz/modern 6-8lat

I miejsce - mini formacja jazz/modern6-10 lat Joy Kids One

I miejsce - formacja jazz/modern 9-10lat Joy Kids One

II miejsce - mini formacja 6-10 latJoy Kids One

STREET DANCE

II miejsce -formacja 6-8 lat Fun Joy

III miejsce- formacja 9-10 lat Joy Kids

III miejsce- mini formacja 6-10 lat Joy Kids One

II miejsce -mini formacja 12-15 lat - Joy Junior

III miejsce- formacja 9-11 lat - Jump Joy

WYRÓŻNIENIA:

Play Joy, 

Tytułlaureata dla grupy Joy Kids Star

Uczestnicy:Team Joy, Joy Kids Star  

I miejsce -formacja Joy Kids One "Puzzle"

I miejsce -formacja Fun Joy

I miejsce -Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka

I miejsce -mini formacja Joy Kids One "September"

II miejsce -mini formacja Joy Kids One "Move"

II miejsce -mini formacja Team Joy

II miejsce -Joy "Magic Show"

II miejsce -formacja Joy Kids One

II miejsce -formacja Joy Kids

III miejsce- formacja Joy Kids

III miejsce- formacja Baby Joy

III miejsce- formacja Party Joy

III miejsce- formacja 15+ Enjoy

WYRÓŻNIENIA:

- miniformacja Enjoy 

21 miejsce -solo modern 16+ Ewa Krzywicka

33 miejsce -solo modern do lat 11 Roksana Godlewska

43 miejsce -solo modern 16+ Maja Melanowicz

63 miejsce -solo modern 12-15 lat Julia Akińcza

64 miejsce -solo modern 16+ Zuzanna Gruszczyńska

83 miejsce -solo modern 16+ Nikola Makowska 

6 miejsce -formacja do lat 11 Joy Kids One "Zabawa w puzzle"

7 miejsce -solo do lat 7 Lila Makarewicz "Brzydkie kaczątko"

8 miejsce -solo do lar 11 Paulina Kosińska-Lampka "Kolorowy wiatr"

8 miejsce -formacja 12-15 lat Joy Junior "Tablica Mendelejewa"

11 miejsce -formacja do lat 11 Joy Kids "Eskimosi"

13 miejsce -solo do lat 11 Emilia Melanowicz " Ćma"

13 miejsce -solo 12-15 lat Aleksandra Szczukiewicz " Cyganka"

20 miejsce -solo 12-15 lat Julia Akińcza " Pragnąc koloru"

23 miejsce -solo 16+ Nikola Makowska "Ostatni list"

24 miejsce -solo 12-15 lat Ludwika Majewska " Koło zębate"

24miejsce - solo 12-15 lat Oliwia Rokiczan " Na fali"

I miejsce -formacja do lat 11 Street Dance Show Joy Kids 2 "Trole"

I miejsce -formacja 16+ Team Joy

I miejsce -formacja Show Dance 12-15 lat Joy Junior "Tablica Mendelejewa"

I miejsce -mini formacja Street Dance Show 16+ Team Joy "Na poczcie"

I miejsce -mini formacja Jazz Dance 16+ Team Joy "Maniac"

I miejsce -mini formacja do lat 11 Street Dance Show Joy Kids One "Wyścigślimaków"

I miejsce -mini formacja do lat 11 Jazz Dance Joy Kids One "September"

I miejsce -mini formacja Art 16+ Team Joy

I miejsce -formacja do lat 11 Show Dance Joy Kids One "Zabawa w puzzle"

I miejsce -formacja 31+ "Elements"

II miejsce -mini formacja Street Dance Show do lat 11 Joy Kids "Babeczki"

II miejsce -formacja do lat 11 Joy Kids "Magic show"

II miejsce -formacja do lat 7 Show Dance - Mini Joy "Czerwony kapturek"

II miejsce -mini formacja Jazz - Team Joy

II miejsce -formacja do lat 11 - Fun Joy "Kocie igraszki"

IIImiejsce - formacja do lat 11 - Joy Kids "True colours" 

XI miejsce -formacja do lat 11 Joy Kids "Trole" 

XII miejsce- mini formacja do lat 11 Jazz Dance Joy Kids One "September"

III miejsce- mini formacja Street Dance Show 16+ - Team Joy

V miejsce -mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids 2 

I miejsce -mini formacja Show Dance do lat 7 - Mini Joy

IV miejsce -solo Jazz Dance 16+ - Krzysztof Wróblewski

VII miejsce- mini formacja Jazz Dance do lat 11 - Joy Kids

VIII -miejsce formacja Show Dance do lat 11 - Joy Kids

IX miejsce -mini formacja Show Dance 12-15 lat - Junior Joy

X miejsce -mini formacja Show Dance do lat 11 - Joy Kids

17 miejsce -mini formacja Jazz Dance 12-15 lat - Junior Joy

19 miejsce -solo Show Dance 16+ - Zuzanna Gruszczyńska

25 miejsce -solo Jazz Dance 16+ - Zuzanna Gruszczyńska

II miejsce -Play Joy

III miejsce- formacja Joy Kids 2

WYRÓŻNIENIA:

 Fun Joy, Fix Joy

JAZZ/MODERN

I miejsce - formacja jazz/modern 6-10lat

I miejsce - solo 15 + KrzysztofWróblewski

I miejsce - solo  6-10 lat Kłosowska Zuzanna

I miejsce - duet  6-10 lat Kłosowska Zuzanna/Czeczko Tomasz

I miejsce - solo 11-14 latSzczukiewicz Aleksandra

I miejsce - duet 11-14 lat MelanowiczMaja/Świderska Vanessa

II miejsce -formacja do lat 10 - Joy Kids 1

II miejsce -mini formacja do lat 14 - Play Joy

II miejsce -mini formacja 15+ - Team Joy

II miejsce - mini formacja do lat 11-u JOY KIDS 1

II miejsce - duet 15 lat  Maja Chełstowska/ Rogowska Nikola

II miejsce - solo 15 + MelanowiczMaja

III miejsce - solo 11-14 lat RokiczanOliwia

III miejsce - solo 15 + Krzywicka Ewa

III miejsce - solo 6-10 lat CzeczkoTomek

STREET DANCE

I miejsce - miniformacja street 6-10 lat

I miejsce - solo 11-14 latSzczukiewicz Aleksandra

I miejsce -solo 6-10 lat PaulinaKosińska-Lampka

I miejsce- solo 6-10 lat OliwiaParzych

I miejsce - duet 6-10 latSzczukiewicz Aleksandra/Melanowicz Emilia

II miejsce -mini formacja 15+ - Team Joy

II miejsce - solo 6-10 lat MelanowiczEmilia

II miejsce - duet 6-10 latGorczyńska-Ali Amelia/ Zawadzka Lena

II miejsce - mini formacja 11-14 latJUNIOR JOY "DISNEY"

II miejsce - - solo 15+ MelanowiczMaja

III miejsce - solo 15 + Wójcik Alicja

III miejsce - solo 11-14 latŚwiderska Vanessa

III miejsce - duet 6-10 latOgonowska Lena/ Parzych Oliwia

I miejsce -mini formacja 12-15 lat - Play Joy

III miejsce- formacja 6-8 lat - Fun Joy

III miejsce- formacja 6-8 lat - Fix Joy 

I miejsce - duet Modern ZuziaGruszczyńska/Jasiek Kędzierski

I miejsce - duet Modern EwaKrzywicka/Daria Skórzewska

II miejsce - solo Jazz ZuzannaGruszczyńska

II miejsce - duet Jazz SaraSzymczewska/Weronika Górna

II miejsce - mini formacja ModernTEAM JOY

III miejsce - solo Modern EwaKrzywicka

III miejsce - solo Modern ZuziaGruszczyńska

III miejsce - solo Jazz WeronikaGórna

IV miejsce - solo Modern Sara Szymczewska

Tytułlaureata dla grupy Junior Joy

Wyróżnieniedla grupy Joy Kids 1

Uczestnicy: Joy Kids 1, Joy Kids 2, Joy Junior 

I miejsce - miniformacja Modern 12-14lat JOY JUNIOR

I miejsce - miniformacja Street Dance Show do lat 11  JOYKIDS 1 " Sklep z warzywami"

I miejsce - formacjaModern 12-14lat JOY JUNIOR

I miejsce - miniformacja Jazz do lat 12 JOY KIDS 1

I miejsce - miniformacja Street Dance Show do lat 12 JOY KIDS 2 " Szafa grająca"

II miejsce -formacja Modern JOY KIDS 1

II miejsce -mini formacja FUN JOY " Puderniczka"

II miejsce -mini formacja Modern 12-14lat PLAY JOY

II miejsce -formacja Jazz do lat 12 JOY KIDS 2 "Disney show"

III miejsce -mini formacja Street Dance Show 14+ TEAM JOY

III miejsce -mini formacja Modern 14+ TEAM JOY

III miejsce -mini formacja Street Dance Show 12-14lat JOY JUNIOR

Wyróżnieniedla grup:

FIX JOY, FUNJOY, MINI JOY

Mini formacja "Sklep zwarzywami" otrzymała również nagrodę GRAND PRIX KIDS FESTIWALU!

I miejsce -formacja Show Dance do lat 11 - Joy Kids 1

I miejsce -mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids 1

I miejsce -formacja Show Dance do lat 7 - Mini Joy

I miejsce -mini formacja Show Dance 16+ - Team Joy

I miejsce -mini formacja Jazz Dance 16+ - Team Joy

I miejsce -mini formacja Jazz Dance 12-15 lat - Joy Junior

II miejsce -formacja Show Dance do lat 11 - Joy Kids 2

II miejsce -mini formacja Street Dance Show 16+ - Team Joy

II miejsce -mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids 2

III miejsce- duet Jazz Dance 16+ - Oliwia Rudnicka/Alicja Wójcik 

I miejsce -mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids

I miejsce -mini formacja inne formy do lat 11 - Joy Kids 

I miejsce - Jazz Dance Juveniles Trios - Team Joy

I miejsce - Jazz Dance Juniors Trios - Junior Joy

II miejsce - solo Contemporary Ballet Youth -Krzysztof Wróblewski

II miejsce - solo Jazz Dance Youth - KrzysztofWróblewski

III miejsce - solo Urban Street Dance Fusion Show -Blanka Dąbrowska

III miejsce - solo Urban Street Dance Fusion Show -Patryk Gebel

III miejsce - solo Urban Street Dance Fusion Show - AmeliaWołek

III miejsce - solo Urban Street Dance Fusion Show - IwoGracka

 

III miejsce - Urban Street Dance Fusion Show - JoyKids  

V miejsce - Urban Street Dance Fusion Show  - Junior Joy 

KAT. DO LAT 11

III miejsce - solo Street Dance Show -  Emilia Melanowicz

IV miejsce – mini formacja Street Dance Show „ Płytki”

IV miejsce - solo Street Dance Show -  Aleksandra Szczukiewicz

VI miejsce - solo Street Dance Show -  Amelia Morawian

VIII miejsce – duet Street Dance Show – Amelia Morawian/Michalina Morawian


KAT. 12-15 LAT

I miejsce - solo Street Dance Show -  Maja Melanowicz

III miejsce – mini formacja Street Dance Show „Dookoła świata”

IV miejsce - solo Street Dance Show -  Vanessa Świderska

IV miejsce – duet Street Dance Show – Maja Melanowicz/Vanessa Świderska

VI miejsce - solo Street Dance Show -  Klara Tomaszewska

X miejsce – solo Street Dance Show – Oliwia Rudnicka 


KAT. DO LAT 7 

I miejsce – formacja Jazz Dance Mini Joy „Yum, yum” 

I miejsce - solo Jazz Dance Julia Brzezińska 

II miejsce – solo Jazz Dance Patrycja Surowiecka

II miejsce – solo Jazz Dance Iwo Gracka 

III miejsce – solo Jazz Dance Patryk Łuczak

IV miejsce – mini formacja Mini Joy 

KAT. DO LAT 11 

V miejsce – mini formacja Show Dance Joy Kids „Piórnik” 

V miejsce – formacja Show Dance Joy Kids „Angry Birds”

VI miejsce – formacja Jazz Dance Joy Kids „Króliczki”

VII miejsce – formacja Jazz Dance Joy Kids

VII miejsce – solo Jazz Dance – Alicja Gabinecka

VIII miejsce – solo Show Dance Alicja Gabinecka 

VIII miejsce – duet Jazz Dance Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka

XI miejsce – solo Show Dance – Aleksandra Szczukiewicz 

19 miejsce – solo Jazz Dance – Aleksandra Szczukiewicz 

KAT. 12-15 LAT 

VI miejsce – mini formacja Show Dance Joy Junior  „Pumy” 

IX miejsce – formacja Show Dance Joy Junior  “Syreni śpiew”

XI miejsce – mini formacja Jazz Dance Joy Juniot „Play” 

XIII miejsce -duet Show Dance Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska 

19 miejsce – solo Show Dance – Maja Melanowicz 

22 miejsce – solo Jazz Dance – Maja Melanowicz

 KAT. 16+

II miejsce - formacja Jazz Dance 31+ Joy Dorośli 

VI miejsce – solo Jazz Dance – Roko Łuczak

VII miejsce – solo Show Dance – Roko Łuczak

IX miejsce – mini formacja Show Dance Team Joy „Linia życia” 

XIII miejsce – formacja Jazz Dance Team Joy „Fusion” 

XIII miejsce – mini formacja Jazz Dance Team Joy 


KAT. 7-10 LAT

JAZZ/MODERN 

I miejsce – solo Aleksandra Szczukiewicz 

I miejsce – duet Aleksandra Szczukiewicz/ Alicja Gabinecka 

I miejsce – duet Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka 

I miejsce – mini formacja Joy Kids „Piórnik”

I miejsce – formacja Joy Kids „ Angry Birds”

II miejsce – solo Oliwia Rokiczan 

II miejsce – duet Laura Tomaszewska/ Melisa Kajzerek

III miejsce – solo Dominika Pawłowska

STREET DANCE SHOW 

I miejsce – mini formacja Joy Kids „ Piórnik” 

II miejsce  – solo Justyna Abramowska 

II miejsce – solo Oliwia Jaworska

II miejsce – duet Michalina Morawian/ Amelia Morawian

III miejsce – solo Emilia Melanowicz 

KAT.11-14 LAT

JAZZ/MODERN 

I miejsce – solo Alicja Gabinecka 

I miejsce – duet Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska

II miejsce – solo Maja Melanowicz 

II miejsce – mini formacja Junior Joy „Pumy”

III miejsce – duet Nikola Makowska/ Zuzanna Gruszczyńska 

III miejsce – mini formacja Junior Joy „Play”

STREET DANCE SHOW 

I miejsce – solo Maja Melanowicz 

I miejsce – mini formacja Junior Joy „Dookoła świata”

I miejsce – formacja Junior Joy „Syreni śpiew” 

I miejsce – duet Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska 

II miejsce – solo Vanessa Świderska 

III miejsce – solo Melisa Kajzerek 

III miejsce – duet Paulina Kuska/ Wiktoria Śliwińska

KAT. 15+

JAZZ/ MODERN 

I miejsce – solo Krzysztof Wróblewski 

I miejsce – duet Sara Szymczewska/Alicja Augustynek

II miejsce – solo Alicja Augustynek 

II miejsce – formacja Team Joy „Kalendarz”

III miejsce – mini formacja Team Joy „Linia życia”

STREET DANCE SHOW 

II miejsce – solo Oliwia Rudnicka

III miejsce – solo Weronika Gregorczyk 


II miejsce – solo  12-15 lat Weronika Ciejak

III miejsce – solo 6-8 lat Lena Zawadzka 

III miejsce – mini formacja do lat 11 grupa Happy Joy  

Wyróżnienie – formacja 12-15 lat grupa Play Joy 


I miejsce – mini formacja Joy Kids „Cd party” 

II miejsce – formacja Mini Joy 

II miejsce – formacja Joy Junior 

Wyróżnienie – formacja Joy Kids „Króliczki”

Wyróżnienie – formacja Joy Kids 

Wyróżnienie – formacja Play Joy 

Wyróżnienie – formacja Team Joy 


I miejsce – mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids 

I miejsce – formacja Modern  16+ - Team Joy 

I miejsce – solo Street Dance Show 12-15 lat – Maja Melanowicz 

I miejsce – duet Street Dance Show 12-15 lat - Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska 

I miejsce – duet Modern 12-15 lat - Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska 

I miejsce – solo Modern 12-15 lat – Maja Melanowicz

I miejsce – solo Disco Dance 12-15 lat – Maja Melanowicz

I miejsce – formacja Show Dance 12-15 lat – Joy Junior 

I miejsce – mini formacja Jazz Dance 12-15 lat – Joy Junior 

I miejsce – formacja Jazz Dance 16+ - Team Joy 

I miejsce – formacja Jazz Dance do lat 11 – Joy Kids 

I miejsce – solo Disco Dance 14-15 lat kl. D – Maja Melanowicz

I miejsce – formacja Jazz Dance 31+ - Joy Dorośli 

I miejsce – mini formacja Modern do lat 11 - Joy Kids 

I miejsce – solo Street Dance Show do lat 11 – Melisa Kajzerek

III miejsce – solo Modern do lat 11 – Emilia Melanowicz


V miejsce – duet modern do lat 7 – Patryk Łuczak/Wiktor Świderski

I miejsce - formacja Jazz Dance do lat 7 – Mini Joy 

III miejsce - mini formacja Jazz Dance do lat 7 - Mini Joy


KAT. DO LAT 7 

I miejsce - duet Jazz Dance Emilia Melanowicz/Paulina Kosińska-Lampka

I miejsce - solo Show Dance Emilia Melanowicz 

II miejsce - solo Jazz Dance Emilia Melanowicz 

III miejsce - mini formacja Mini Joy " Garden"

IV miejsce - solo Jazz Dance Julia Brzezińska 

IV miejsce - duet Jazz Dance Martyna Augustynek/Patrycja Surowiecka

KAT. DO LAT 11 

VI miejsce - solo Jazz Dance Dawid Pyzio 

VII miejsce - formacja Jazz Dance Joy Kids 

VIII miejsce - solo Show Dance Dawid Pyzio 

IX miejsce - mini formacja Jazz Dance Joy Kids 

X miejsce - duet Jazz Dance Julia Przybylska/Dawid Pyzio 

16 miejsce - solo Show Dance Dagmara Pyzio 

KAT. 12-15 LAT 

VI miejsce - mini formacja Show Dance Joy Junior 

X miejsce - duet Jazz Dance Maja Melanowicz/Vanessa Świderska 

19 miejsce - solo Show Dance Maja Melanowicz 

19 miejsce - mini formacja Jazz Dance Joy Junior

KAT. 16+

I miejsce - mini formacja Jazz Dance 31+ Joy Dorośli 

III miejsce - solo Jazz Dance Roko Łuczak 

VII miejsce - formacja Show Dance Team Joy

VIII miejsce - mini produkcja Team Joy 

IX miejsce - formacja Jazz Dance Team Joy 

12 miejsce - mini formacja Jazz Dance Team Joy 

13 miejsce - mini formacja Show Dance Team Joy 

14 miejsce - mini formacja Jazz Dance Team Joy 


KAT. DO LAT 7 

I miejsce - solo Street Dance Show -  Emilia Melanowicz

I miejsce - solo Disco Dance -  Emilia Melanowicz 

I miejsce - duet Street Dance Show Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka

II miejsce - duet Street Dance Show - Martyna Augustynek/ Patrycja Surowiecka

II miejsce - solo Street Dance Show -  Julia Brzezińska

II miejsce - mini formacja Mini Joy "Lego"

KAT. DO LAT 11

I miejsce - solo Street Dance Show -  Dawid Pyzio

III miejsce - solo Street Dance Show -  Klara Tomaszewska

KAT. 12-15 LAT

I miejsce - solo Street Dance Show -  Kacper Redmer

I miejsce - solo Street Dance Show -  Maja Melanowicz

II miejsce - mini formacja Street Dance Show "CD Shop"

KAT. 16+

I miejsce - solo Street Dance Show -  Roko Łuczak


JAZZ/MODERN

I miejsce -mini formacja 11-14 lat Joy Junior

II miejsce -mini formacja Joy Kids

II miejsce -formacja Joy Kids

II miejsce -formacja 15+ Team Joy

STREET DANCE

II miejsce - formacja 11-14 lat Joy Junior 

KAT. DO LAT 7

I miejsce - soloEmilia Melanowicz

KAT. 16 +

III miejsce - solo Ballet Sara Szymczewska

I miejsce -solo Disco Dance do lat 11 kl. E Emilia Melanowicz

II miejsce -solo Disco Dance 12-15 lat Maja Malanowicz

II miejsce -duet Modern Dance 12-15 Maja Melanowicz/ Vanessa Świderska

II miejsce -solo Disco Dance 12-15 lat kl. E Maja Melanowicz 

12miejsce - mini formacja Joy Junior " Karty" 

I miejsce -mini formacja Jazz Dance Joy Dorośli

I miejsce -duet Jazz Dance do lat 7 Emilia Melanowicz/ Paulina Kosińska-Lampka

III miejsce- mini formacja Jazz Dance do lat 7 Mini Joy

V miejsce -solo Jazz Dance do lat 7 Emilia Melanowicz

V miejsce -solo Modern do lat 7 Emilia Melanowicz

16 miejsce - formacja Jazz Dance Joy Kids

I miejsce -solo Street Dance Show do lat 11 - Dawid Pyzio

II miejsce -solo Street Dance Show do lat 7 - Emilia Melanowicz

III miejsce- mini formacja Street Dance Show 12-15lat "Czarownice"

VI miejsce -solo Street Dance Show do lat 11 - Vanessa Świderska

VI miejsce -solo Street Dance Show do lat 11 - Dagmara Pyzio

VI miejsce -formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids "Zoo"

VII miejsce- mini formacja Street Dance Show do lat 11 - Joy Kids "Smerfy" 

JAZZ/MODERN

I miejsce -solo do lat 11 Dagmara Pyzio

II miejsce -solo do lat 11 Aleksandra Szczukiewicz

III miejsce- solo do lat 11 Dawid Pyzio

III miejsce- duet do lat 11 Dawid Pyzio/Julia Przybylska

III miejsce- formacja do lat 11 Joy Kids Pilchowo

IV miejsce -solo do lat 11 Emilia Melanowicz

STREET DANCE

II miejsce -duet do lat 11 Dagmara Pyzio/Dawid Pyzio

IV miejsce -formacja do lat 11 Joy Kids "Zoo"

WYRÓŻNIENIA:

- formacjaStreet Dance Show do lat 11 - Joy Kids Zdroje

- mini formacjaStreet Dance Show do lat 11 - Joy Kids Pilchowo 

III miejsce- solo jazz 16+ Roko Łuczak

VI miejsce -solo modern do lat 7 Emilia Melanowicz

VII miejsce- mini formacja jazz 16+ Team Joy

IX miejsce -solo modern 16+ Roko Łuczak

X miejsce -solo jazz do lat 7 Emilia Melanowicz

XI miejsce -mini formacja modern 16+ Team Joy

XI miejsce -mini formacja jazz 12-15lat Joy Junior

XII miejsce- duet jazz 16+ Roko Łuczak/Sara Szymczewska

XVI miejsce- duet modern 16+ Roko Łuczak/Sara Szymczewska

22 miejsce -duet jazz 12-15 lat Maja Jahn/Weronika Wardęcka 

25 miejsce -solo modern 12-15 lat Maja Melanowicz

28 miejsce -solo modern16+ Klaudia Bartosiak

29 miejsce -solo jazz 12-15 lat Maja Melanowicz

34 miejsce -solo modern 16+ Sara Szymczewska

42 miejsce -solo jazz do lat 11 Klara Tomaszewska

Tytułlaureata dla grupy Team Joy w układzie " Mała brokatowa piłeczka" 

II miejsce -formacja jazz, modern 16+ Team Joy

III miejsce - formacja Street Dance Show 12-15 lat JoyJunior

WYRÓŻNIENIA:

Joy Kids,Junior Joy 

Tytułlaureata dla grupy Team Joy w układzie " Mała brokatowa piłeczka" 

KAT. DO LAT 7 I 11

VI miejsce -solo Emilia Melanowicz "Cyrkowiec"

VI miejsce -solo Dawid Pyzio "Piotruś Pan"

VII miejsce -duet Julia Przybylska/Dawid Pyzio "Lampa Alladyna"

VIII miejsce- mini formacja Joy Kids "Pingwinki"

17 miejsce -solo Dagmara Pyzio "Wiewióreczka"

23 miejsce -solo Aleksandra Szczukiewicz "Syrenka"

KAT. 12-15 LAT

VIII miejsce- duet Maja Melanowicz/Wiktoria Łuczak "Top Model"

12 miejsce -mini formacja Joy Junior "Czekolada"

18 miejsce -solo Wiktoria Łuczak " Telegram"

24 miejsce -solo Maja Melanowicz "Ogień"

32 miejsce -solo Julia Dymek "Mulan"

KAT. 16 +

V miejsce - formacjaTeam Joy "For Love"

VI miejsce -duet Sara Szymczewska/Roko Łuczak "Zakochany Pierot"

VII miejsce -mini formacja Team Joy "Cube"

IX miejsce -solo Krzysztof Wróblewski "Skin"

17 miejsce -solo Agnieszka Wolska "Wspomnienie"

21 miejsce -solo Sara Szymczewska "Feniks"

21 miejsce -solo Klaudia Bartosiak "Trucizna"

25 miejsce -solo Agnieszka Gębala " Tęsknota"