tylko TANIEC...

Osiągnięcia

XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne
02.04.2017 Nowogard 
Kategoria 6-10 lat
 II miejsce - JOY KIDS STAR "Magic show"
III miejsce
- PARTY JOY "Bunch"
- FUN JOY "Kocie igraszki"
Wyróżnienie dla:
- HAPPY JOY "Babeczki"
- JUMP JOY "Poszukiwanie diamentu "
Kategoria 11-14
II miejsce - JOY JUNIOR "Royal"
Wyróżnienie dla PLAY JOY "Something beautiful"
Kategoria 14+
dla ENJOY "Kolonizacja"


Krajowe Mistrzostwa Polski IDO
Jazz Dance
24-26.03.2017 Kielce

I miejsce
- solo chłopcy do lat 11 - Tomasz Czeczko
- mała grupa 31+ - JOY DANCE DOROŚLI (w składzie : Małgorzata Łuczak, Iwona Melanowicz, Katarzyna Gracka, Katarzyna Maciejewska, Anna Płatek, Marta Janowiak, Joanna Huzarska)
III miejsce
- duet do lat 11 - Tomasz Czeczko / Paulina Kosińska-Lampka
V miejsce
- duet 16+ Krzysztof Wróblewski / Maja Melanowicz


Krajowe Mistrzostwa Polski IDO
Street Dance Show, Disco Dance, Disco Freestyle
4-5.03.2017 Karczew

I miejsce
- solo 12-15 lat Street Dance Show - Aleksandra Szczukiewicz 
- solo pow. 16 lat Street Dance Show - Maja Melanowicz
- duety pow 16 lat Street Dance Show - Maja Melanowicz / Vanessa Świderska
- mała grupa do lat 11-u Street Dance Show- JOY KIDS ONE "Wyścig Ślimaków"
III miejsce
- solo do lat 11-u Street Dance Show - Paulina Kosińska Lampka
- solo chłopcy do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka
- duety pow. 16 lat Street Dance Show - Ala Wójcik / Weronika Górna
- formacja do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "TROLE"
IV miejsce
- solo do lat 11-u Street Dance Show - Emilka Melanowicz
- duety do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka / Blanka Dąbrowska
- mała grupa 12-15 lat Street Dance Show - JOY JUNIOR ONE "TELEFONISTKI"
V miejsce
- mała grupa do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "BABECZKI"
VI miejsce
- solo 12-15 lat Street Dance Show - Nikola Makowska
- solo pow. 16 lat Street Dance Show -Alicja Wójcik
- mała grupa pow. 16 lat Street Dance Show - TEAM JOY "POCZTA"



MISTRZOSTWA ŚWIATA WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION
22-27.11.2016 LIBEREC

17 TYTUŁÓW MISTRZA ŚWIATA,
11 SREBRNYCH MEDALI,
15 BRĄZOWYCH MEDALI

Osiągnięcia Studia Tańca JOY DANCE Szczecin na Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation - Liberec - Republika Czeska 22-27.11.2016

 

Solo Artistic Show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
3 miejsce Emilia Huzarska 

 

 

Solo Artistic Show do lat 11
3 miejsce Tomasz Czeczko 
4 miejsce Zuzanna Kłossowska 
5 miejsce Hanna Zielińska 
6 miejsce Roksana Godlewska 

 

 

Trio jazz dance do lat 11 
1 miejsce JOY KIDS ONE "Put a needle on it"

 

 

Mała grupa jazz dance do lat 11
1 miejsce JOY KIDS ONE "monster"

 

 

Mała grupa jazz dance 12-15 lat
3 miejsce JOY JUNIOR ONE ("stay")

 

 

Solo jazz dance do lat 11
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Patrycja Surowiecka
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Duet Artistic show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Artistic show do lat 11
1 miejsce Tomasz Czeczko / Zuzanna Kłossowska 

 

 

Solo jazz dance do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
2 miejsce Lena Ogonowska 

 

 

Duet jazz dance do lat 11
1 miejsce Laura Tomaszewska / Oliwia Oli Rokiczan
2 miejsce Emilia Melanowicz / Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Duet jazz dance 12-15 lat
3 miejsce Maja Chełstowska / Nikola Rogowska
4 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Trio jazz dance 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE "Bang Bang"

 

 

Solo jazz dance 10-11 lat
2 miejsce Laura Tomaszewska 
3 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
6 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo jazz dance 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz 
5 miejsce Nikola Rogowska
6 miejsce Oliwia Rudnicka

 

 

Solo jazz dance 12-13 lat
7 miejsce Małgorzata Małgosia Huzarska

 

 

solo Artistic dance show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 
4 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo modern 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz
5 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Solo modern 9-10 lat
6 miejsce Julia Brzezińska
7 miejsce Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Solo Artistic Dance Show 14-15 lat
1 miejsce Maja Melanowicz
4 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Duety modern 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE - "Szczęście nie czeka"

 

 

Solo modern 10-11 lat
4 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
5 miejsce Oli Rokiczan

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show do lat 11
2 miejsce JOY KIDS ONE "Gdzie jest moja mama?"

 

 

Solo modern pow. 16 lat mężczyźni 
2 miejsce Krzysztof Wróblewski

 

 

Solo modern pow. 16 lat kobiety
5 miejsce Ewa Krzywicka

 

 

Mała grupa modern pow. 16 lat
5 miejsce TEAM JOY 

 

 

Trio jazz dance pow 16 lat
2 miejsce TEAM JOY "End of time"

 

 

Solo pop dance do lat 7
2 miejsce Oliwia Parzych

 

 

Solo pop dance do 8-9 lat
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Solo jazz dance pow. 16 lat
2 miejsce Krzysztof Wróblewski
5 miejsce Zuzia Gruszczyńska

 

 

Solo pop dance 10-11lat
5 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 

 

 

Duet Artistic Dance Show pow 16
2 miejsce Zuzia Gruszczyńska / Jasiek Kędzierski

 

 

Trio Artistic Dance Show pow. 16
1 miejsce TEAM JOY

 

 

Trio Jazz dance pow. 16
2 miejsce TEAM JOY "Nadzieja umiera ostatnia"

 

 

Solo pop dance 14-15 lat
8 miejsce Maja Melanowicz

 

 

Duet modern pow 16 lat
1 miejsce Krzysztof Wróblewski / Ewa Krzywicka 

 

 

Solo Urban pop dance fusion show do lat 11
2 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Emilia Melanowicz 
6 miejsce Oliwia Jaworska

 

 

Duet Urban pop dance fusion show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz / Emilia Melanowicz 

 

 

Mała grupa pop dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS ONE "sklep z warzywami"

 

 

Solo pop dance fusion show 12-15 lat
1 miejsce Oliwia Rudnicka
2 miejsce Klara Tomaszewska

 

 

Solo Urban street dance fusion show pow 16
7 miejsce Alicja Wójcik 

 

 

Solo Urban street dance fusion show do lat 7
3 miejsce Oliwia Parzych 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat 11
2 miejsce Lena Zawadzka / Amelia Gorczynska -Ali

 

 

Duet Urban street dance fusion show 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Duet Urban street dance fusion show pow 16
2 miejsce Alicja Wójcik / Oliwia Rudnicka

 

 

Trio urban street dance fusion show
1 miejsce TEAM JOY "on the stage"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS "szafa grająca"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show 12-15 lat
5 miejsce JOY JUNIOR "Disney Show"

 



MISTRZOSTWA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO
WADF
Szczecin, 17.06.2016

I MIEJSCE I TYTUŁ MISTRZA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII MINI FORMACJA STREET DLA
- JOY KIDS 1 - w choreografii " Sklep z warzywami"

I MIEJSCE I TYTUŁ MISTRZA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII MINI FORMACJA INNE FORMY TAŃCA  DLA
- JOY KIDS 1 - w choreografii " Gdzie jest moja mama?"


GRAND PRIX POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA FREESTYLE
Szczecin, 11.06.2016


WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
- ETAP WOJEWÓDZKI - 
Szczecin, 04.06.2016

Tytuł LAUREATA oraz nominacja do tytułu TALENT ROKU 2016 dla:
JOY JUNIOR - w choreografii: "szczęście nie czeka..."


TURNIEJ TAŃCA
O PUCHAR DNIA DZIECKA
Szczecin, 21.05.2016


WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
- ETAP MIEJSKI -
Szczecin, 14.05.2016

Tytuł Laureata i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
JOY JUNIOR - w choreografii "Szczęście nie czeka..."

Wyróżnienie dla: 
JOY KIDS 1 - w choreografii "czy widzieliście moją mamę?"


II TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO " DANCE STARS"
08.05.2016 SZCZECIN

I MIEJSCE:
- SOLO JAZZ 6-9 LAT AMELIA GORCZYŃSKA- ALI
- SOLO JAZZ 6-9 LAT LENA ZAWADZKA
- SOLO JAZZ 6-9 LAT ANNA BUCZEL
- SOLO JAZZ 9-11 LAT WIKTORIA BRACZYŃSKA
- SOLO BALLET 9-11 LAT NINA JANERKA
- SOLO JAZZ 12-15 LAT ZUZANNA SOSNOWSKA PLAY JOY
- MINI FORMACJA  JAZZ 12-15 LAT PLAY JOY ZDROJE "LOST"

II MIEJSCE:
- SOLO SHOW 9-11 LAT ZIELIŃSKA HANNA
- SOLO JAZZ 6-9 LAT ŁUCJA ZEUGE
- SOLO 6-9 LAT PATRYCJA EKALT

III MIEJSCE:
- SOLO 6-9 LAT AMELIA ŁAPECIŃŚKA
- SOLO 12-15 LAT KINGA SZAŁEK
- DUET 6-9 LAT ALEKSANDRA WRÓBEL / WIKTORIA ORZEŁ
- FORMACJA " WIEWIÓRY"
- FORMACJA "MINIONKI" FUN JOY PODJUCHY
- MINI FORMACJA "PUDERNICZKA: FUN JOY PODJUCHY
- SOLO JAZZ 12-15 LAT KINGA SZAŁEK JUNIOR JOY BIELICE



FESTIWAL FAZA
08.05.2016 Gorzów Wielkopolski

I MIEJSCE:
- DUET MODERN 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA/ JAN KĘDZIERSKI
- DUET MODERN 15+ KRZYWICKA EWA/ SKÓRZEWSKA DARIA

II MIEJSCE:
- SOLO JAZZ 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA
- DUET JAZZ 15+ GÓRNA WERONIKA/ SZYMCZEWSKA SARA

III MIEJSCE:
- MINI FORMACJA 15 + TEAM JOY
- SOLO MODERN 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA
- SOLO JAZZ 15+ GÓRNA WERONIKA

IV MIEJSCE:

- SOLO MODERN 15+ SARA SZYMCZEWSKA


WADF
EUROPEAN CHAMPONSHIP POP DANCE/ URBAN STREET DANCE FUSION SHOW
WORLD CUP & EUROPEAN CHAMPIONSHIP JAZZ DANCE / ARTISTIC DANCE SHOW / CONTEMPORARY BALLET
06-08.05.2016 Płock

MISTRZOSTWO EUROPY/PUCHAR ŚWIATA (I MIEJSCE)
- solo street dance do lat 11-u Melanowicz Emilia
- solo street dance / jazz dance do lat 11-u Oliwia Parzych
- solo street dance 12-15 lat Vanessa Świderska
- mini formacja show do lat 11-u JOY KIDS 1 " GDZIE JEST MOJA MAMA"
- duet jazz do lat 11-u Tomasz Czeczko/ Kłosowska Zuzanna " Zaplątana i książę"
- trio jazz dance 12-15 lat JUNIOR JOY:  Tomaszewska Klara/ Świderska Vanessa/ Melanowicz Maja
- duet jazz dance 12-15 lat Świderska Vanessa/ Melanowicz Maja
- finał jazz dance do lat 11-u, VI miejsce- Brzezińska Julia

II MIEJSCE:
- solo street dance do lat 11-u Szczukiewicz Aleksandra
-
Trio jazz dance do lat 11-u Szczukiwicz Aleksandra/ Tomaszewska Laura/ Rokiczan Oliwia
- duet jazz dance do lat 11-u Melanowicz Emilia/ Kosińska-Lampka Paulina

- mini formacja jazz do lat 11-u JOY KIDS 1
- duet show dance do lat 7-u Parzych Oliwia/ Ogonowska Lena " Kuchareczki"
- solo show do lat 7-u Natalia Surowiecka " Dzwoneczek"
- mini formacja show JUNIOR JOY 12-15 lat

III MIEJSCE:

- solo street dance 12-15 lat Tomaszewska Klara
- mini formacja street dance 12-15 lat JUNIOR JOY " DISNEY"
- duet streetdance 12-15 lat Vanessa Świderska/ Melanowicz Maja
- duet jazz dance do lat 11-u Rokiczan Oliwia/ Tomaszewska Laura
- solo show do lat 11-u Szczukiewicz Aleksandra

- solo contemporary ballet do lat 11-u Rokiczan Oliwia
- solo jazz do lat 7-u Ogonowska Lena
- duet show dance do lat 7-u Huzarska Emilia/ Natalia Surowiecka " BIEDRONKI"
- duet jazz dance 12-15 lat Nikola Rogowska/ Maja Chełstowska

KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JAZZ DANCE, SHOW DANCE
15-17.04.2016 WAŁBRZYCH

I MIEJSCE:
- solo show dance do lat 7-u Oliwia Parzych
- mini formacja show dance do lat 7-u " SŁOWIANKI"
- duet show dance do lat 7-u Oliwia Parzych/ Lena Ogonowska " Kuchareczki"

II MIEJSCE:
- solo show dance do lat 7-u Natalia Surowiecka (4 lata)

IV MIEJSCE/ FINAŁ

- duet show dance- Natalia Surowiecka/ Emilia Huzarska
- solo jazz 15+  lat Krzysztof Wróblewski
- solo jazz do lat 7-u Parzych Oliwia
- solo show do lat 11-u Czeczko Tomasz


TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "KEEP-ART"
23.04.2016 DĘBNO

I MIEJSCE:
- mini formacja street do lat 11-u,
- formacja jazz/modern 12-15 lat,
- solo street dance do lat 11-u  Paulina Kosińska-Lampka
- solo street dance do lat 11-u Oliwia Parzych
- solo jazz/modern 15 + Krzysztof Wróblewski
- duet street dance do lat 11-u Szczukiewicz Aleksandra/Melanowicz Emilia
- duet jazz/modern do lat 11-u Kłosowska Zuzanna/Czeczko Tomasz
- solo jazz do lat 11-u Kłosowska Zuzanna
- solo street dance 12-15 lat Szczukiewicz Aleksandra
- solo jazz/modern 12-15 lat Szczukiewicz Aleksandra
- duet jazz/modern 12-15 lat Melanowicz Maja/Świderska Vanessa

II MIEJSCE:
- mini formacja jazz dance do lat 11-u JOY KIDS 1
- duet jazz dance 15 lat, Maja Chełstowska/ Rogowska Nikola
- duet jazz 15+: Weronika Górna/ Adrian Sokalski
- solo street dance do lat 11-u Melanowicz Emilia
- duet street dance do lat 11-u Gorczyńska-Ali Amelia/ Zawadzka Lena
- mini formacja street dance 12-15 lat JUNIOR JOY "DISNEY"
- mini formacja jazz/modern 12-15 lat PLAY JOY "LOST"
- solo jazz/modern 15 + Melanowicz Maja
- mini formacja jazz/modern 15+ TEAM JOY
- mini formacja street dance 15+ TEAM JOY
- solo street dance 15+ Melanowicz Maja
- formacja show dance joy kids 1 do lat 11

III MIEJSCE:

- duet jazz 12-15 lat, Rudnicka Oliwia/ Wójcik Alicja,
- solo jazz/modern 12-15 lat Rokiczan Oliwia
- solo jazz/modern 15 + Krzywicka Ewa
- solo street dance 15 + Wójcik Alicja
- solo street dance 12-15 lat Świderska Vanessa
- duet street dance do lat 11-u Ogonowska Lena/ Parzych Oliwia
- solo jazz/modern do lat 11-u Czeczko Tomasz


XIII NOWOGARDZKIE SPOTKANIA TANECZNE
10.04.2016 r.

II  MIEJSCE:
- FORMACJA PLAY JOY ZDROJE 11-14 LAT
- FORMACJA JOY KIDS 2 " DISNEY" 8-10 LAT

WYRÓŻNIENIE
- FORMACJA FUN JOY
- FORMACJA FIX JOY


MISTRZOSTWA ŚWIATA JAZZ, MODERN DANCE, BALLET POINT
INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION
MIKOŁAJKI 07-12.12.2015



I MIEJSCE, MISTRZOSTWO ŚWIATA
-  SOLO JAZZ DO LAT 7-U CHŁOPCY, IWO GRACKA- FORMACJA JAZZ DANCE DO LAT 7-U, GRUPA MINI JOY  " YUM, YUM",

II MIEJSCE, VICE MISTRZOSTWO ŚWIATA
-
DUET MODERN DANCE DO LAT 7-U, PATRYCJA SUROWIECKA/JULIA BRZEZIŃSKA,
- SOLO JAZZ DO 7-U LAT, CHŁOPCY - PATRYK GEBEL
- SOLO JAZZ DO LAT 7-U DZIEWCZYNKI- JULIA BRZEZIŃSKA

III MIEJSCE, BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW ŚWIATA:

- SOLO MODERN DO LAT 7-U DZIEWCZYNKI, JULIA BRZEZIŃSKA,
- SOLO JAZZ DO LAT 7-U DZIEWCZYNKI, PATRYCJA SUROWIECKA,
- MINI FORMACJA JAZZ DO LAT 7-U, GRUPA MINI JOY

VI MIEJSCE:
- SOLO JAZZ DO LAT 7-U DZIEWCZYNKI, OLIWIA PARZYCH,
- SOLO MODERN DO LAT 7-U DZIEWCZYNKI, PATRYCJA SUROWIECKA,

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI 
FREESTYLE
IDO
Twardogóra , 14-15.11.2015

I MIEJSCE:
- mini formacja jazz do lat 11-u,
- mini formacja street 12-15 lat,
- duet jazz do lat 11-u :Paulinka Kosińska-Lampka/Emilia Melanowicz,
- mini formacja modern 15 +,

II MIEJSCE:
- mini formacja jazz dance 12-15 lat,
- formacja street dance 15+,
- duet jazz dance 12-15 lat, Maja Melanowicz/ Świderska Vanessa,
- duet jazz 15+: Weronika Górna/ Adrian Sokalski

III MIEJSCE:
- duet jazz 12-15 lat, Rudnicka Oliwia/ Wójcik Alicja,
- solo modern 15 + Klaudia Bartosiak,

IV MIEJSCE :
- duet jazz dance 12-15 lat,  Weronika Ciejak/Kajzerek Melisa



I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA SOLISTÓW I DUETÓW
"MISTRZ TAŃCA"
Łeba, 24.10.2015

  I MIEJSCE:
- solo jazz do lat 8-u Zuzanna Kłosowska,
- solo show , street do lat 11-u Aleksandra Szczukiewicz,
- solo jazz, show 12-15 lat - Maja Melanowicz,
- duet modern 12-15 lat- Vanessa Świderska-Maja Melanowicz,
- solo modern 16+ Maja Jahn,
- duet jazz dance do lat 8-u Emilia Melanowicz, Paulina Kosińska Lampka,|
- solo show dance do olat 8-u Emilia Melanowicz,

  II MIEJSCE:
- solo jazz, modern do lat 8-u Emilia Melanowicz,
- solo modern, disco 12-15 lat Maja Melanowicz,
- duet jazz dance 12-15 lat Vanessa Świderska/Maja Melanowicz,
- solo show do lat 8-u Zuzanna Kłosowska,
- duet disco dance 12-15 lat Oliwia Rudnicka, Alicja Wójcik,
- solo modern, disco do lat 11-u Aleksandra Szczukiewicz,

III MIEJSCE :
- solo disco 12-15 lat Vanessa Świderska
- solo jazz dance do lat 8-u Paulina Kosińska Lampka,
- solo show do lat 11-u Alicja Gabinecka
- solo balet 12-15 lat Maja Melanowicz,
- solo disco, street 12-15 lat Vanessa Świderska,
- duet show dance, modern Alicja Gabinecka/ Aleksandra Szczukiewicz

  IV MIEJSCE:
- solo modern dance do lat 8-u Roksana Godlewska,
- solo modern do lat 11-u Laura Tomaszewska,



KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO MODERN DANCE, BALLET POINTE
Siedlce, 05-07.06.2015 r. 

  • I MIEJSCE - JULIA BRZEZIŃSKA - solo modern do lat 7
  • I MIEJSCE - JULIA BRZEZIŃSKA/PATRYCJA SUROWIECKA - duet modern do lat 7
  • III MIEJSCE - SARA SZYMCZEWSKA - solo ballet pointe pow. 16 lat 
  • IV MIEJSCE - PATRYCJA SUROWIECKA - solo modern do lat 7
  • V MIEJSCE - PATRYK GEBEL/WIKTOR ŚWIDERSKI - duet modern do lat 7

I TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "DANCE STARS" 
Szczecin 31.05.2015 r.

  • I MIEJSCE - ZUZANNA KŁOSSOWSKA - solo 6-8 lat 
  • II MIEJSCE - ROKSANA GODLEWSKA - solo 6-8 lat
  • II MIEJSCE - MAŁGORZATA CIEJAK - solo 6-8 lat 
  • II MIEJSCE - PAULINA KOSIŃSKA-LAMPKA - solo 6-8 lat 
  • II MIEJSCE - WERONIKA CIEJAK - solo 12-15 lat
  • II MIEJSCE - MAŁGORZATA CIEJAK/ALEKSANDRA GODLEWSKA - duet 6-8 lat
  • III MIEJSCE - LENA ZAWADZKA - solo 6-8 lat
  • III MIEJSCE - ALEKSANDRA GODLEWSKA - 6-8 lat 
  • III MIEJSCE - JULIA KĘPA/TOMASZ CZECZKO - duet 6-8 lat 
  • III MIEJSCE - HAPPY JOY - mini formacja 6-8 lat

I GRAND PRIX POLSKI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA-  SZCZECIN CUP 2015
Szczecin, 30.05.2015

  • I MIEJSCE - ALICJA GABINECKA - solo jazz dance do lat 11
  • I MIEJSCE - MELIAS KAJZEREK - solo street dance show do lat 11
  • I MIEJSCE - ALEKSANDRA SZCZUKIEWICZ - solo disco dance do lat 11
  • I MIEJSCE - ALEKSANDRA SZCZUKIEWICZ - solo modern do lat 11
  • I MIEJSCE - PAULINA KOSIŃSKA-LAMPKA/ EMILIA MELANOWICZ - duet jazz dance do lat 11
  • I MIEJSCE - ALICJA GABINECKA/ ALEKSANDRA SZCZUKIEWICZ - duet modern do lat 11
  • I MIEJSCE - JOY KIDS - mini formacja jazz dance do lat 11
  • I MIEJSCE - JOY KIDS - mini formacja street dance show do lat 11
  • I MIEJSCE - JOY KIDS - mini formacja modern do lat 11
  • I MIEJSCE - JOY KIDS - formacja show dance do lat 11
  • I MIEJSCE - JOY KIDS - formacja jazz dance do lat 11
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ - solo street dance show 12-15 lat
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ - solo disco dance klasa D 12-15 lat
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ - solo disco dance 12-15 lat
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ - solo modern 12-15 lat
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ/VANESSA ŚWIDERSKA - duet street dance show 12-15 lat
  • I MIEJSCE - MAJA MELANOWICZ/ VANESSA ŚWIDERSKA - duet modern 12-15 lat 
  • I MIEJSCE - JOY JUNIOR - mini formacja jazz dance 12-15 lat
  • I MIEJSCE - JOY JUNIOR - mini formacja street dance show 12-15 lat
  • I MIEJSCE - JOY JUNIOR - formacja show dance 12-15 lat
  • I MIEJSCE - KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI - solo modern pow. 16 lat
  • I MIEJSCE - ALICJA AUGUSTYNEK/ SARA SZYMCZEWSKA - duet modern pow. 16 lat
  • I MIEJSCE - TEAM JOY - mini formacja modern pow. 16 lat
  • I MIEJSCE - TEAM JOY - formacja jazz dance pow. 16 lat
  • I MIEJSCE - TEAM JOY - formacja modern pow. 16 lat 
  • I MIEJSCE - JOY ADULTS - formacja jazz dance pow. 31 lat
  • II MIEJSCE - OLIWIA ROKICZAN - solo jazz dance do lat 11
  • II MIEJSCE - ALEKSANDRA SZCZUKIEWICZ - solo street dance show do lat 11
  • II MIEJSCE - ALICJA GABINECKA - solo modern do lat 11
  • II MIEJSCE - JULIA BRZEZIŃSKA/ PATRYCJA SUROWIECKA - duet modern do lat 11
  • II MIEJSCE - EMILIA MELANOWICZ - solo disco dance 12-15 lat
  • II MIEJSCE - ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA - solo jazz dance 12-15 lat
  • II MIEJSCE - MAJA CHEŁSTOWSKA - solo street dance show 12-15 lat
  • II MIEJSCE - TEAM JOY - mini formacja jazz dance pow. 16 lat

Aktualności

2017-08-28

Zebrania z Rodzicami!!

http://joydance.pl/files/Orange%20with%20Grayscale%20Photos%20Event%20Program-2.jpg
Czytaj więcej
2017-08-28

Dni otwarte 2017/2018!!

http://joydance.pl/files/dni%20otwarte%202017:2018.jpg
Czytaj więcej

Plan zajęć

Plan aktualizowany jest co kilka dni
OSTATNIAAKTUALIZACJA
10 września o godzinie 21:54
Pobierz plan zajęć
Partnerzy: