tylko TANIEC...

Osiągnięcia

KRAJOWE  MISTRZOSTWA POLSKI  STREET DANCE IDO 
16-18.03.2017 Twardogóra, Polska

1 miejsce - solo street dance 12-15 lat WIKTORIA RYMPEL
2 miejsce- mini formacja street dance do lat 11-u JOY KIDS ONE 
2 miejsce- solo street dance do lat 11 ZAWADZKA LENA
3 miejsce- solo street dance do lat 11 KOSIŃSKA- LAMPKA PAULINA
4 miejsce- solo street dance do lat 11 DĄBROWSKA BLANKA 


IDO WORLD CHAMPIONSHIP 
JAZZ DANCE, MODERN
2-9.12.2017 Ossa Hotel, Polska

12 miejsce - mini formacja do lat 11 Jazz Dance 
 
IDO WORLD STREET DANCE SHOW 
21-24.09.2017 Usti nad Labem 

11 miejsce - Joy Kids formacja do lat 11 Trole 


OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ZACHODNIPOMORSKIEGO 
17.06.2017 Szczecin 

I miejsce 
- Joy Kids - formacja Street Dance Show do lat 11 Trole
- Joy Junior - formacja Show Dance 12-15 lat  Układ Mendelejewa
- Team Joy - formacja Art. 16+ 
- Team Joy - mini formacja Street Dance Show 16+ Na poczcie
- Joy Kids One - mini formacja Show Dance do lat 11 Eskimosi 
- Team Joy - mini formacja Jazz Dance 16+ 
- Joy Kids One - mini formacja Street Dance Show do lat 11 Wyścig Ślimaków
- Joy Kids One - mini formacja Jazz Dance do lat 11 September 
- Team Joy - mini formacja Modern 16+
- Joy Kids One - formacja Show Dance do lat 11 Zabawa w puzzle
- Joy Dorośli - 31+ Elements 
II miejsce 
- Joy Kids - mini formacja Street Dance Show do lat 11 Babeczki 
- Joy Dance - formacja do lat 11 Kocie igraszki 
- Mini Joy - formacja Show Dance do lat 11 Czerwony Kapturek 
- Joy Kids Star - formacja do lat 11 Magic Show
III miejsce 
- Joy Kids - formacja do lat 11 True Colors 




 KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO SHOW DANCE
2-4.06.2017 Białobrzegi

6 miejsce Joy Kids One - formacja do lat 11 Zabawa w puzzle
7 miejsce Lilia Makarewicz - solo do lat 7 Brzydkie kaczątko 
8 miejsce Paulina Kosińska-Lampka - solo do lat 11 Kolorowy wiatr
8 miejsce Joy Junior - formacja 12-15 lat Układ Mendelejewa 
11 miejsce Joy Kids One - mini formacja do lat 11 Eskimosi 
13 miejsce Aleksandra Szczukiewicz - solo 12-15 lat Cyganka 
13 miejsce Emilia Melanowicz - solo do lat 11 Ćma
20 miejsce Julia Akińcza - solo 12-15 lat Pragnąc koloru 
23 miejsce Nikola Makowska - solo 12-15 lat Ostatni list 
24 miejsce Ludwika Majewska - solo 12-15 lat Koło zębate
24 miejsce Oliwia Rokiczan - solo 12-15 lat Na fali 



KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO MODERN DANCE
26-28.05.2017 Siedlce

21 miejsce - Ewa Krzywicka - solo 16+
33 miejsce - Roksana Godlewska - solo do lat 11 
43 miejsce - Maja Melanowicz - solo 16+
63 miejsce - Julia Akińcza - solo 12-15 lat 
64 miejsce - Zuzanna Gruszczyńska - solo 16+
83 miejsce - Nikola Makowska - solo 12-15 lat 




FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR DNIA DZIECKA 
20.05.2017 Szczecin 

I miejsce 
- Joy Kids
- Fun Joy 
- Joy Kids One - September
- Joy Kids One 
- Emilia Melanowicz/Paulina Kosińska-Lampka
II miejsce
- Joy Kids Star - Magic show 
- Joy Kids One
- Joy Kids 
- Team Joy 
- Joy Kids One - Move
III miejsce 
- Enjoy 
- Joy Kids 
- Baby Joy 
- Party Joy 
Wyróżnienie: Enjoy 




WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKIEGO
RUCHU ARTYSTYCZNEGO
13.05.2017 Szczecin

Uczestnicy:
- Joy Kids Star 
- Joy Junior 
- Team Joy

LAUREAT - JOY KIDS STAR !!!


III Turniej Tańca Nowoczesnego DANCE STARS 
6.05.2017 Szczecin 

II miejsce
- Joy Junior - mini formacja 12-15 lat 
III miejsce 
Jump Joy - formacja 9-11lat
Wyróżnienie
Play Joy - formacja 12-15lat 


VII Turniej Tańca Nowoczesnego KeepArt 
22.04.2017 Dębno 

Kategoria 6-10 lat  
I miejsce 
- Joy Kids Star - formacja Jazz/Modern 6-8lat
- Joy Kids One - mini formacja Jazz/Modern 
II miejsce
- Joy Kids One - formacja Jazz/Modern 8-10lat
- Joy Kids One - mini formacja Jazz/Modern 6-10lat
- Fun Joy - formacja Street Dance 6-8lat
III miejsce 
- Joy Kids - formacja Street Dance
- Joy Kids One - mini formacja Street Dance 



XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne
02.04.2017 Nowogard 
Kategoria 6-10 lat
 II miejsce - JOY KIDS STAR "Magic show"
III miejsce
- PARTY JOY "Bunch"
- FUN JOY "Kocie igraszki"
Wyróżnienie dla:
- HAPPY JOY "Babeczki"
- JUMP JOY "Poszukiwanie diamentu "
Kategoria 11-14
II miejsce - JOY JUNIOR "Royal"
Wyróżnienie dla PLAY JOY "Something beautiful"
Kategoria 14+
dla ENJOY "Kolonizacja"


Krajowe Mistrzostwa Polski IDO
Jazz Dance
24-26.03.2017 Kielce

I miejsce
- solo chłopcy do lat 11 - Tomasz Czeczko
- mała grupa 31+ - JOY DANCE DOROŚLI (w składzie : Małgorzata Łuczak, Iwona Melanowicz, Katarzyna Gracka, Katarzyna Maciejewska, Anna Płatek, Marta Janowiak, Joanna Huzarska)
III miejsce
- duet do lat 11 - Tomasz Czeczko / Paulina Kosińska-Lampka
V miejsce
- duet 16+ Krzysztof Wróblewski / Maja Melanowicz


Krajowe Mistrzostwa Polski IDO
Street Dance Show, Disco Dance, Disco Freestyle
4-5.03.2017 Karczew

I miejsce
- solo 12-15 lat Street Dance Show - Aleksandra Szczukiewicz 
- solo pow. 16 lat Street Dance Show - Maja Melanowicz
- duety pow 16 lat Street Dance Show - Maja Melanowicz / Vanessa Świderska
- mała grupa do lat 11-u Street Dance Show- JOY KIDS ONE "Wyścig Ślimaków"
III miejsce
- solo do lat 11-u Street Dance Show - Paulina Kosińska Lampka
- solo chłopcy do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka
- duety pow. 16 lat Street Dance Show - Ala Wójcik / Weronika Górna
- formacja do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "TROLE"
IV miejsce
- solo do lat 11-u Street Dance Show - Emilka Melanowicz
- duety do lat 11-u Street Dance Show - Iwo Gracka / Blanka Dąbrowska
- mała grupa 12-15 lat Street Dance Show - JOY JUNIOR ONE "TELEFONISTKI"
V miejsce
- mała grupa do lat 11-u Street Dance Show - JOY KIDS "BABECZKI"
VI miejsce
- solo 12-15 lat Street Dance Show - Nikola Makowska
- solo pow. 16 lat Street Dance Show -Alicja Wójcik
- mała grupa pow. 16 lat Street Dance Show - TEAM JOY "POCZTA"



MISTRZOSTWA ŚWIATA WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION
22-27.11.2016 LIBEREC

17 TYTUŁÓW MISTRZA ŚWIATA,
11 SREBRNYCH MEDALI,
15 BRĄZOWYCH MEDALI

Osiągnięcia Studia Tańca JOY DANCE Szczecin na Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation - Liberec - Republika Czeska 22-27.11.2016

 

Solo Artistic Show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
3 miejsce Emilia Huzarska 

 

 

Solo Artistic Show do lat 11
3 miejsce Tomasz Czeczko 
4 miejsce Zuzanna Kłossowska 
5 miejsce Hanna Zielińska 
6 miejsce Roksana Godlewska 

 

 

Trio jazz dance do lat 11 
1 miejsce JOY KIDS ONE "Put a needle on it"

 

 

Mała grupa jazz dance do lat 11
1 miejsce JOY KIDS ONE "monster"

 

 

Mała grupa jazz dance 12-15 lat
3 miejsce JOY JUNIOR ONE ("stay")

 

 

Solo jazz dance do lat 11
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Patrycja Surowiecka
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Duet Artistic show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Artistic show do lat 11
1 miejsce Tomasz Czeczko / Zuzanna Kłossowska 

 

 

Solo jazz dance do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
2 miejsce Lena Ogonowska 

 

 

Duet jazz dance do lat 11
1 miejsce Laura Tomaszewska / Oliwia Oli Rokiczan
2 miejsce Emilia Melanowicz / Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Duet jazz dance 12-15 lat
3 miejsce Maja Chełstowska / Nikola Rogowska
4 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Trio jazz dance 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE "Bang Bang"

 

 

Solo jazz dance 10-11 lat
2 miejsce Laura Tomaszewska 
3 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
6 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo jazz dance 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz 
5 miejsce Nikola Rogowska
6 miejsce Oliwia Rudnicka

 

 

Solo jazz dance 12-13 lat
7 miejsce Małgorzata Małgosia Huzarska

 

 

solo Artistic dance show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 
4 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo modern 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz
5 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Solo modern 9-10 lat
6 miejsce Julia Brzezińska
7 miejsce Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Solo Artistic Dance Show 14-15 lat
1 miejsce Maja Melanowicz
4 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Duety modern 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE - "Szczęście nie czeka"

 

 

Solo modern 10-11 lat
4 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
5 miejsce Oli Rokiczan

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show do lat 11
2 miejsce JOY KIDS ONE "Gdzie jest moja mama?"

 

 

Solo modern pow. 16 lat mężczyźni 
2 miejsce Krzysztof Wróblewski

 

 

Solo modern pow. 16 lat kobiety
5 miejsce Ewa Krzywicka

 

 

Mała grupa modern pow. 16 lat
5 miejsce TEAM JOY 

 

 

Trio jazz dance pow 16 lat
2 miejsce TEAM JOY "End of time"

 

 

Solo pop dance do lat 7
2 miejsce Oliwia Parzych

 

 

Solo pop dance do 8-9 lat
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Solo jazz dance pow. 16 lat
2 miejsce Krzysztof Wróblewski
5 miejsce Zuzia Gruszczyńska

 

 

Solo pop dance 10-11lat
5 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 

 

 

Duet Artistic Dance Show pow 16
2 miejsce Zuzia Gruszczyńska / Jasiek Kędzierski

 

 

Trio Artistic Dance Show pow. 16
1 miejsce TEAM JOY

 

 

Trio Jazz dance pow. 16
2 miejsce TEAM JOY "Nadzieja umiera ostatnia"

 

 

Solo pop dance 14-15 lat
8 miejsce Maja Melanowicz

 

 

Duet modern pow 16 lat
1 miejsce Krzysztof Wróblewski / Ewa Krzywicka 

 

 

Solo Urban pop dance fusion show do lat 11
2 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Emilia Melanowicz 
6 miejsce Oliwia Jaworska

 

 

Duet Urban pop dance fusion show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz / Emilia Melanowicz 

 

 

Mała grupa pop dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS ONE "sklep z warzywami"

 

 

Solo pop dance fusion show 12-15 lat
1 miejsce Oliwia Rudnicka
2 miejsce Klara Tomaszewska

 

 

Solo Urban street dance fusion show pow 16
7 miejsce Alicja Wójcik 

 

 

Solo Urban street dance fusion show do lat 7
3 miejsce Oliwia Parzych 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat 11
2 miejsce Lena Zawadzka / Amelia Gorczynska -Ali

 

 

Duet Urban street dance fusion show 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Duet Urban street dance fusion show pow 16
2 miejsce Alicja Wójcik / Oliwia Rudnicka

 

 

Trio urban street dance fusion show
1 miejsce TEAM JOY "on the stage"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS "szafa grająca"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show 12-15 lat
5 miejsce JOY JUNIOR "Disney Show"

 



MISTRZOSTWA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO
WADF
Szczecin, 17.06.2016

I MIEJSCE I TYTUŁ MISTRZA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII MINI FORMACJA STREET DLA
- JOY KIDS 1 - w choreografii " Sklep z warzywami"

I MIEJSCE I TYTUŁ MISTRZA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII MINI FORMACJA INNE FORMY TAŃCA  DLA
- JOY KIDS 1 - w choreografii " Gdzie jest moja mama?"


GRAND PRIX POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA FREESTYLE
Szczecin, 11.06.2016


WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
- ETAP WOJEWÓDZKI - 
Szczecin, 04.06.2016

Tytuł LAUREATA oraz nominacja do tytułu TALENT ROKU 2016 dla:
JOY JUNIOR - w choreografii: "szczęście nie czeka..."


TURNIEJ TAŃCA
O PUCHAR DNIA DZIECKA
Szczecin, 21.05.2016


WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
- ETAP MIEJSKI -
Szczecin, 14.05.2016

Tytuł Laureata i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
JOY JUNIOR - w choreografii "Szczęście nie czeka..."

Wyróżnienie dla: 
JOY KIDS 1 - w choreografii "czy widzieliście moją mamę?"


II TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO " DANCE STARS"
08.05.2016 SZCZECIN

I MIEJSCE:
- SOLO JAZZ 6-9 LAT AMELIA GORCZYŃSKA- ALI
- SOLO JAZZ 6-9 LAT LENA ZAWADZKA
- SOLO JAZZ 6-9 LAT ANNA BUCZEL
- SOLO JAZZ 9-11 LAT WIKTORIA BRACZYŃSKA
- SOLO BALLET 9-11 LAT NINA JANERKA
- SOLO JAZZ 12-15 LAT ZUZANNA SOSNOWSKA PLAY JOY
- MINI FORMACJA  JAZZ 12-15 LAT PLAY JOY ZDROJE "LOST"

II MIEJSCE:
- SOLO SHOW 9-11 LAT ZIELIŃSKA HANNA
- SOLO JAZZ 6-9 LAT ŁUCJA ZEUGE
- SOLO 6-9 LAT PATRYCJA EKALT

III MIEJSCE:
- SOLO 6-9 LAT AMELIA ŁAPECIŃŚKA
- SOLO 12-15 LAT KINGA SZAŁEK
- DUET 6-9 LAT ALEKSANDRA WRÓBEL / WIKTORIA ORZEŁ
- FORMACJA " WIEWIÓRY"
- FORMACJA "MINIONKI" FUN JOY PODJUCHY
- MINI FORMACJA "PUDERNICZKA: FUN JOY PODJUCHY
- SOLO JAZZ 12-15 LAT KINGA SZAŁEK JUNIOR JOY BIELICE



FESTIWAL FAZA
08.05.2016 Gorzów Wielkopolski

I MIEJSCE:
- DUET MODERN 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA/ JAN KĘDZIERSKI
- DUET MODERN 15+ KRZYWICKA EWA/ SKÓRZEWSKA DARIA

II MIEJSCE:
- SOLO JAZZ 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA
- DUET JAZZ 15+ GÓRNA WERONIKA/ SZYMCZEWSKA SARA

III MIEJSCE:
- MINI FORMACJA 15 + TEAM JOY
- SOLO MODERN 15+ ZUZANNA GRUSZCZYŃSKA
- SOLO JAZZ 15+ GÓRNA WERONIKA

IV MIEJSCE:

- SOLO MODERN 15+ SARA SZYMCZEWSKA


&


Warning: include(/joydance/_smarty/libs/plugins/modifier.truncate.php): failed to open stream: No such file or directory in /pro_templates_c/24cc3ce09c8debfdb145bee27d6f6f44f432612b.file.news.tpl.php on line 20

Warning: include(/joydance/_smarty/libs/plugins/modifier.truncate.php): failed to open stream: No such file or directory in /pro_templates_c/24cc3ce09c8debfdb145bee27d6f6f44f432612b.file.news.tpl.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '/joydance/_smarty/libs/plugins/modifier.truncate.php' for inclusion (include_path='/://library://models/') in /pro_templates_c/24cc3ce09c8debfdb145bee27d6f6f44f432612b.file.news.tpl.php on line 20

Aktualności


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function smarty_modifier_truncate() in /pro_templates_c/24cc3ce09c8debfdb145bee27d6f6f44f432612b.file.news.tpl.php:37 Stack trace: #0 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(432): include() #1 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(567): Smarty_Internal_Template->renderTemplate() #2 /pro_templates_c/64060db398ebf32ff4979a2f2fdbabd443f9ddcd.file.text_pages.tpl.php(32): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #3 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(432): include('/pro_templates_...') #4 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(567): Smarty_Internal_Template->renderTemplate() #5 /pro_templates_c/70e4610618d8e44c92bd9133f16b3c44f364cb76.file.index.tpl.php(193): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #6 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(432): include('/pro_templates_...') #7 /_smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php(567): Smarty_Internal_Template->renderTemplate() #8 /_smart in /pro_templates_c/24cc3ce09c8debfdb145bee27d6f6f44f432612b.file.news.tpl.php on line 37