tylko TANIEC...

O nas

TRENERZY JOY DANCE STUDIO

MAŁGORZATA ŁUCZAK

Właściciel, założyciel Studio Tańca Joy Dance. Wieloletni tancerz, choreograf, trener grup dziecięcych oraz młodzieżowych. Absolwentka, z tytułem mgr Uniwersytetu Szczecińskiego, wydziału nauk przyrodniczych, instytutu kultury fizycznej na kierunku nauczycielskim oraz szkoły artystycznej na kierunku: instruktor tańca. Ponadto ukończyła szkołę artystyczną na kierunku: wizażysta oraz zdobyła kwalifikacje instruktora tańca i fitnessu. Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach i warsztatach tanecznych. Instruktor Tańca w Klubu 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej.
Wykształciła wielu tancerzy, którzy są laureatami i zdobywcami wysokich miejsc na prestiżowych zawodach tanecznych. Będąc mamą szczególnie dba o właściwy rozwój ruchowy i bezpieczeństwo najmłodszych. Jako wykwalifikowany kierownik i wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych. Współtwórca spektakli tanecznych " 11", " Cztery Pory Roku".

ROKO ŁUCZAK

Właściciel, założyciel Studia Tańca Joy Dance. Tancerz z 20-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Od 2003 roku wychowanek zespołu Caro Dance w którego barwach zdobywa wielokrotnie mistrzostwo polski i świata ( jazz, modern, dance, show dance). Obecnie trzykrotny mistrz polski street dance show, wicemistrz świata 2012 street dance show, wicemistrz świata solo modern seniorzy – jazz dance New York 2007 (USA). Specializuje się w tańcu jazzowym, modernowym, współczesnym oraz innych formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i miedzynarodowej. Doświadczony wychowawca i kierownik placówek dzieci i młodzieży. Twórca widowisk artystycznych: Spektakl "11", "Cztery Pory Roku", " Grzechy". Organizator Otwartych Mistrzostw Polski Województwa Zachodniopomorskiego , Gran Prix Polski PZTF. Sędzia Narodowy PZTF.

JOANNA WĘGRZYNOWICZ


MANAGER STUDIO TAŃCA JOY DANCE
Wieloletni tancerz, trener, choreograf grup dziecięcych. Absolwentka,z tytułem mgr Uniwersytetu Szczecińskiego, wydziału nauk przyrodniczych, instytutu kultury fizycznej na kierunku nauczycielskim.
Instruktor Tańca z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach i warsztatach tanecznych. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.Projektantka, wizażystka dbająca o wizualną stronę Studia Tańca Joy Dance. Nauczyciel wychowania fizycznego w Państwowej Placówce.

OLGA KUŹMINA-PIETKIEWICZ

Tancerka baletu-Koryfej w Operze na Zamku w Szczecinie.W 2008 tancerka baletu-Koryfej w Operze Wrocławskiej.W latach 2004-2005 tancerka Państwowego Teatru Muzycznego Opery i Baletu w Kijowie. Tancerka w European Dance Project w Sztokholmie, zespół baletowy " Les Ballets Persans". Nauczyciel tańca klasycznego w Szkole Artystycznej w Kijowie, Ognisku baletowym w Szczecinie, wykładowca uczelni TOP ART. Od 2012 związana ze szkołą tańca Terlecki oraz Akademią Tańca Grycmacher. Pedagog oraz konsultant choreograficzny gimnastyki artystycznej w klubie Kusy Szczecin i Błękitna. Pedagog dyscyplin fizycznych . Instruktor fitness kobiet w ciąży i po.

KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI

Czynny tancerz, który swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat. Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał pod skrzydłami założycieli Studia Tańca Joy Dance. Tytułowany na terenie Polski, Europy i Świata. Zrzeszony w organizacjach tanecznych: Polski Związek Tańca Freestyle , Polska Federacja Tańca oraz International Dance Organization. Szkolił się również w szkole Anny Niedźwiedź w Poznaniu gdzie nabywał wiedzy na temat tańca i techniki klasycznej. Półfinalista programu YOU CAN DANCE poprostu tańcz, gdzie miał przyjemność uczestniczyć w warsztatach tanecznych na Malcie prowadzonych przez takich instruktorów jak Julia Speisser, Stephen Reynolds i Brain Friedman. Brązowy medalista Krajowych mistrzostw Polski Modern Dance 2016. Solista Spektaklu Tanecznego "11". Utalentowany, pełen pasji specjalizujący się w tańcu modern instruktor grup dziecięcych i młodzieżowych. Współtwórca choreograficzny nowego spektaklu dziecięcego 2018.

WERONIKA GÓRNA


Wieloletnia tancerka, trener, choreograf Instruktor Tańca z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach i warsztatach tanecznych. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych. Z zamiłowania fotograf, którego zdjęcia można oglądać w galerii Joya.KATARZYNA ŻOŁNOWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu z tytułem- " Fizykoterapeutki". Wieloletnia gimnastyczka artystyczna z wieloma prestiżowymi tytułami na arenie narodowej jak i międzynarodowej. Obecnie szkoleniowiec z dziedziny gimnastyki artystycznej w Norwegii.
ARTUR BEDNARCZYK

Wychowanek Dębnowskiego Ośrodka Kultury, Student Akademi Wychowania Fizycznego ZWKF Gorzów Wlkp. Przygodę z akrobatyką rozpoczął w 2007 roku w sekcji Extreme Martial Art's T-akeshi Team. Trener personalny, instruktor oraz wychowawca. Od 2013 roku miłośnik Street Workout oraz kalisteniki. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.
DARIA DYGACZ

Tancerka, Uczennica wydziału rytmiki w Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej IIstopnia w Szczecinie. Brała udział w różnych spektaklach, m.in.: "Ławka", "Julian to wiem", "O kobietach". Najpopularniejsze choreografie które stworzyła to "Złudzenie" i "Czarne Anioły". Charakterystyczne w jej choreografiach są niebanalne pomysły, oryginalność, elementy akrobatyki czy gimnastyki artystycznej, a przede wszystkim pokazywanie emocji przez ruch.
MAŁGORZATA HUZARSKA

wieloletnia tancerka. Obecnie tańczy w grupie mistrzowskiej Team Joy. Instruktor - młodszy asystent Trenera grup młodszych. Tancerka spektakli tanecznych " Cztery Pory Roku", " 11", " Grzechy". Finalistka Krajowych Mistrzostw Polski IDO oraz Mistrzostw Świata WADF Liberec 2016.

Aktualności

2018-08-16

OPEN DAY / Nabory do grup tanecznych 2018/2019

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałby rozpocząć przygodę z tańcem lub kontynuować ją u Nas w...
Czytaj więcej
2018-08-16

Warsztaty Taneczne 1-2.09.2018

Zapraszamy Państwa Bardzo serdecznie na warsztaty taneczne organizowane przez naszą Szkołę...
Czytaj więcej

Plan zajęć

Plan aktualizowany jest co kilka dni
OSTATNIAAKTUALIZACJA
16 sierpnia o godzinie 15:07
Pobierz plan zajęć
Partnerzy: