tylko TANIEC...

O nas

TRENERZY JOY DANCE STUDIO


Właściciele, założyciele szkoły Joy Dance: MAŁGOSIA I ROKO ŁUCZAK
MAŁGORZATA ŁUCZAK

Wieloletni tancerz, choreograf, trener grup dziecięcych oraz młodzieżowych. Absolwentka, z tytułem mgr Uniwersytetu Szczecińskiego, wydziału nauk przyrodniczych, instytutu kultury fizycznej na kierunku nauczycielskim oraz szkoły artystycznej na kierunku: instruktor tańca. Ponadto ukończyła szkołę artystyczną na kierunku: wizażysta oraz zdobyła kwalifikacje instruktora tańca i fitnessu. Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach i warsztatach tanecznych. Instruktor Tańca w Klubu 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej.
Wykształciła wielu tancerzy, którzy są laureatami i zdobywcami wysokich miejsc na prestiżowych zawodach tanecznych. Będąc mamą szczególnie dba o właściwy rozwój ruchowy i bezpieczeństwo najmłodszych.
Jako wykwalifikowany kierownik i wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.

ROKO ŁUCZAK

Czynny tancerz z 20-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Od 2003 roku wychowanek zespołu Caro Dance w którego barwach zdobywa wielokrotnie mistrzostwo polski i świata ( jazz, modern, dance, show dance). Obecnie trzykrotny mistrz polski street dance show, wicemistrz świata 2012 street dance show, wicemistrz świata solo modern seniorzy – jazz dance New York 2007 (USA). Specializuje się w tańcu jazzowym, modernowym, współczesnym oraz innych formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i miedzynarodowej. Doświadczony wychowawca i kierownik placówek dzieci i młodzieży. Wykładowca znanych uczelni w Polsce.

OLGA KUŹMINA-PIETKIEWICZ

Tancerka baletu-Koryfej w Operze na Zamku w Szczecinie.W 2008 tancerka baletu-Koryfej w Operze Wrocławskiej.W latach 2004-2005 tancerka Państwowego Teatru Muzycznego Opery i Baletu w Kijowie. Tancerka w European Dance Project w Sztokholmie, zespół baletowy " Les Ballets Persans". Nauczyciel tańca klasycznego w Szkole Artystycznej w Kijowie, Ognisku baletowym w Szczecinie, wykładowca uczelni TOP ART. Od 2012 związana ze szkołą tańca Terlecki oraz Akademią Tańca Grycmacher. Pedagog oraz konsultant choreograficzny gimnastyki artystycznej w klubie Kusy Szczecin i Błękitna. Pedagog dyscyplin fizycznych . Instruktor fitness kobiet w ciąży i po.

KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI

Czynny tancerz, który swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat. Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał pod skrzydłami założycieli Studia Tańca Joy Dance. Tytułowany na terenie Polski, Europy i Świata. Zrzeszony w organizacjach tanecznych: Polski Związek Tańca Freestyle , Polska Federacja Tańca oraz International Dance Organization. Szkolił się również w szkole Anny Niedźwiedź w Poznaniu gdzie nabywał wiedzy na temat tańca i techniki klasycznej. Półfinalista programu YOU CAN DANCE poprostu tańcz, gdzie miał przyjemność uczestniczyć w warsztatach tanecznych na Malcie prowadzonych przez takich instruktorów jak Julia Speisser, Stephen Reynolds i Brain Friedman.

JOANNA WĘGRZYNOWICZ

Wieloletni tancerz, trener, choreograf grup dziecięcych. Absolwentka,
z tytułem mgr Uniwersytetu Szczecińskiego, wydziału nauk przyrodniczych, instytutu kultury fizycznej na kierunku nauczycielskim.
Instruktor Tańca z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach
i warsztatach tanecznych. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.
Projektantka, wizażystka dbająca o wizualną stronę Studia Tańca Joy Dance.

WERONIKA GÓRNA

Wieloletni tancerz, trener, choreograf Instruktor Tańca z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Cały czas się szkoli i zdobywa wiedzę uczestnicząc w bieżących konwencjach i warsztatach tanecznych. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych. Z zamiłowania fotograf, którego zdjęcia można oglądać w galerii Joya.
DARIA PARADOWSKA

Instruktorem tańca jest od 7 lat. Współpracowała z wieloma studiami tańca w Szczecinie. Jej grupy odnosiły sukcesy zarówno na szczeblu miejskim jak i wojewódzkim i ogólnopolskim. Już jako młody instruktor brała udział w organizacji tanecznego pokazu mody z udziałem 5-10-15 i Coccodrillo oraz sukni ślubnych Sylwii Majdan przy współpracy z Miss Model of the World 2000, Miss International 2001 i założycielką organizacji Miss Model Organization- Małgorzatą Różniecką. Układała także choreografię taneczną do piosenki Majki Jeżowskiej w Szczecińskim Amfiteatrze. Zaangażowana była także w przygotowanie pokazu tanecznego do sportowego wydarzenia " Walking day 2014 i 2015" w Niemczech. Była współorganizatorem unijnego projektu " Dance Projekt in Lubmin 2015" wspieranego przez euro region. Przyszłą p. mgr z dziedziny Żywienia Rodziny i dietetyki. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.

KATARZYNA ŻOŁNOWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu z tytułem- " Fizykoterapeutki". Wieloletnia gimnastyczka artystyczna z wieloma prestiżowymi tytułami na arenie narodowej jak i międzynarodowej. Obecnie szkoleniowiec z dziedziny gimnastyki artystycznej w Norwegii.
ARTUR BEDNARCZYK

Wychowanek Dębnowskiego Ośrodka Kultury, Student Akademi Wychowania Fizycznego ZWKF Gorzów Wlkp. Przygodę z akrobatyką rozpoczął w 2007 roku w sekcji Extreme Martial Art's T-akeshi Team. Trener personalny, instruktor oraz wychowawca. Od 2013 roku miłośnik Street Workout oraz kalisteniki. Jako wykwalifikowany wychowawca placówek dzieci i młodzieży uczestniczy regularnie w obozach taneczno- sportowych.

Aktualności

2017-08-28

Zebrania z Rodzicami!!

http://joydance.pl/files/Orange%20with%20Grayscale%20Photos%20Event%20Program-2.jpg
Czytaj więcej
2017-08-28

Dni otwarte 2017/2018!!

http://joydance.pl/files/dni%20otwarte%202017:2018.jpg
Czytaj więcej

Plan zajęć

Plan aktualizowany jest co kilka dni
OSTATNIAAKTUALIZACJA
10 września o godzinie 21:54
Pobierz plan zajęć
Partnerzy: