tylko TANIEC...

Aktualności


MISTRZOSTWA ŚWIATA WORL ARTISTIC DANCE FEDERATION 22-27.11.2016 LIBEREC

W DNIACH 22-27.11.2016 ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA ŚWIATA WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION W MIEJSCOWOŚCI LIBEREC (REPUBLIKA CZESKA).  

NASI TANCERZE WYWALCZYLI DLA SZCZECINA I NASZEGO KRAJU:17 ZŁOTYCH MEDALI, 11 SREBRNYCH I 15 BRĄZOWYCH .TO OGROMNY SUKCES NA TLE 3 TYSIĘCY STARTUJĄCYCH TANCERZY Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA. 

Osiągnięcia Studia Tańca JOY DANCE Szczecin na Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation - Liberec - Republika Czeska 22-27.11.2016

 

Solo Artistic Show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
3 miejsce Emilia Huzarska 

 

 

Solo Artistic Show do lat 11
3 miejsce Tomasz Czeczko 
4 miejsce Zuzanna Kłossowska 
5 miejsce Hanna Zielińska 
6 miejsce Roksana Godlewska 

 

 

Trio jazz dance do lat 11 
1 miejsce JOY KIDS ONE "Put a needle on it"

 

 

Mała grupa jazz dance do lat 11
1 miejsce JOY KIDS ONE "monster"

 

 

Mała grupa jazz dance 12-15 lat
3 miejsce JOY JUNIOR ONE ("stay")

 

 

Solo jazz dance do lat 11
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Patrycja Surowiecka
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Duet Artistic show do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Artistic show do lat 11
1 miejsce Tomasz Czeczko / Zuzanna Kłossowska 

 

 

Solo jazz dance do lat 7
1 miejsce Oliwia Parzych
2 miejsce Lena Ogonowska 

 

 

Duet jazz dance do lat 11
1 miejsce Laura Tomaszewska / Oliwia Oli Rokiczan
2 miejsce Emilia Melanowicz / Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Duet jazz dance 12-15 lat
3 miejsce Maja Chełstowska / Nikola Rogowska
4 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Trio jazz dance 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE "Bang Bang"

 

 

Solo jazz dance 10-11 lat
2 miejsce Laura Tomaszewska 
3 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
6 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo jazz dance 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz 
5 miejsce Nikola Rogowska
6 miejsce Oliwia Rudnicka

 

 

Solo jazz dance 12-13 lat
7 miejsce Małgorzata Małgosia Huzarska

 

 

solo Artistic dance show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 
4 miejsce Oliwia Rokiczan 

 

 

Solo modern 14-15 lat
4 miejsce Maja Melanowicz
5 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Solo modern 9-10 lat
6 miejsce Julia Brzezińska
7 miejsce Paulina Kosińska-Lampka

 

 

Solo Artistic Dance Show 14-15 lat
1 miejsce Maja Melanowicz
4 miejsce Nikola Rogowska

 

 

Duety modern 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show 12-15 lat
1 miejsce JOY JUNIOR ONE - "Szczęście nie czeka"

 

 

Solo modern 10-11 lat
4 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
5 miejsce Oli Rokiczan

 

 

Mała grupa Artistic Dance Show do lat 11
2 miejsce JOY KIDS ONE "Gdzie jest moja mama?"

 

 

Solo modern pow. 16 lat mężczyźni 
2 miejsce Krzysztof Wróblewski

 

 

Solo modern pow. 16 lat kobiety
5 miejsce Ewa Krzywicka

 

 

Mała grupa modern pow. 16 lat
5 miejsce TEAM JOY 

 

 

Trio jazz dance pow 16 lat
2 miejsce TEAM JOY "End of time"

 

 

Solo pop dance do lat 7
2 miejsce Oliwia Parzych

 

 

Solo pop dance do 8-9 lat
5 miejsce Emilia Melanowicz 

 

 

Solo jazz dance pow. 16 lat
2 miejsce Krzysztof Wróblewski
5 miejsce Zuzia Gruszczyńska

 

 

Solo pop dance 10-11lat
5 miejsce Aleksandra Szczukiewicz 

 

 

Duet Artistic Dance Show pow 16
2 miejsce Zuzia Gruszczyńska / Jasiek Kędzierski

 

 

Trio Artistic Dance Show pow. 16
1 miejsce TEAM JOY

 

 

Trio Jazz dance pow. 16
2 miejsce TEAM JOY "Nadzieja umiera ostatnia"

 

 

Solo pop dance 14-15 lat
8 miejsce Maja Melanowicz

 

 

Duet modern pow 16 lat
1 miejsce Krzysztof Wróblewski / Ewa Krzywicka 

 

 

Solo Urban pop dance fusion show do lat 11
2 miejsce Aleksandra Szczukiewicz
3 miejsce Paulina Kosińska Lampka
4 miejsce Emilia Melanowicz 
6 miejsce Oliwia Jaworska

 

 

Duet Urban pop dance fusion show do lat 11
1 miejsce Aleksandra Szczukiewicz / Emilia Melanowicz 

 

 

Mała grupa pop dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS ONE "sklep z warzywami"

 

 

Solo pop dance fusion show 12-15 lat
1 miejsce Oliwia Rudnicka
2 miejsce Klara Tomaszewska

 

 

Solo Urban street dance fusion show pow 16
7 miejsce Alicja Wójcik 

 

 

Solo Urban street dance fusion show do lat 7
3 miejsce Oliwia Parzych 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat7
1 miejsce Oliwia Parzych / Lena Ogonowska 

 

 

Duet Urban street dance fusion show do lat 11
2 miejsce Lena Zawadzka / Amelia Gorczynska -Ali

 

 

Duet Urban street dance fusion show 12-15 lat
3 miejsce Maja Melanowicz / Vanessa Świderska

 

 

Duet Urban street dance fusion show pow 16
2 miejsce Alicja Wójcik / Oliwia Rudnicka

 

 

Trio urban street dance fusion show
1 miejsce TEAM JOY "on the stage"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show do lat 11
3 miejsce JOY KIDS "szafa grająca"

 

 

Mała grupa urban street dance fusion show 12-15 lat
5 miejsce JOY JUNIOR "Disney Show"

Plan zajęć

Plan aktualizowany jest co kilka dni
OSTATNIAAKTUALIZACJA
10 września o godzinie 21:54
Pobierz plan zajęć
Partnerzy: