Studio Tańca Joy Dance Szczecin.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczecin  ul. Rapackiego 3b
(pon-pt 10:00-19:00) +48 605 941 921

Zapoznaj się z aktualnymi informacjami w temacie COVID 19

MASTER WORKSHOPS - NOVEMBER 2019

Zapraszamy na nasze co miesięczne warsztaty tańca


MASTER WORKSHOPS NOVEMBER 2019


W listopadzie będziemy gościc wspaniałe instruktorki a będą to:


Tina Papazyan

Instruktor i szkoleniowiec w całej Polsce. Finalistka 8 edycji You Can Dance. Szkoliła się w USA w Broadway Dance Center i rosyjskiej szkole baletowej. Zdobywała w poprzednich latach tytuły na mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Technika, w której się specjalizuję to jazz, a w szczególności broadway jazz. Scena to jej dom, kocha przekazywać wiedzę, którą posiada i czerpać energię od tancerzy, z którymi jestem na sali. Tina jest jednym z głównych Instruktorów w Studiu Tańca Yuldance w Warszawie. Obecnie można ją również zobaczyć w różnych produkcjach telewizyjnych m.in. w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.


Dominika Wójcikiewicz

Tańczy od najmłodszych lat, związana z tańcem towarzyskim przez całe swoje nastoletnie życie, zakończyła tę przygodę w wieku 19 lat zdobywając najwyższą klasę międzynarodową „S” w obu stylach. Dziś jest finalistką wielu międzynarodowych oraz ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W 2016 roku dostała się do półfinału programu tanecznego You Can Dance – Po prostu Tańcz, gdzie pod okiem najlepszych szkoleniowców na świecie, szlifowała swój warsztat z różnych stylów tanecznych. Swoje umiejętności zdobywała na warsztatach i szkoleniach w Polsce m.in w Egurrola Dance Studio, Open Dance Workshop Tour jak i na świecie m.in. na WHES u takich osób jak: Emanuele Battista, Hamilton Evans, EZ Twins, Alexander Chung, KK Harris, Bobby Newberry, Laure Courtellemont, Mecnun Giasar, Sohey Sugihara, Yanis Marshall, Kenzo Alvares, Rudi Smit i wielu innych. Nadal podnosi swoje umiejętności nieustannie się szkoląc i biorąc udział w wielu warsztatach.


SALSA FUSION

Połączenie salsy z technikami streetowymi, czyli coś dla wszystkich miłośników latynoskich rytmów, którym kultura hip hopu jest również bliska, albo chcieliby spróbować czegoś nowego. Jak to w "salsa" - będzie gorąco i ostro, a w połączeniu z techniką street nie zabraknie mocniejszego uderzenia. Zajęcia te pokażą prawdziwą kobiecą siłę a zarazem subtelność.


HIGH HEELS

czyli taniec na wysokich obcasach. To niezwykła technika tańca łącząca w sobie różne style taneczne takie jak dancehall, sexy dance, waacking czy jazz. W trakcie zajęć High Heels nauczysz się nie tylko zmysłowej i kobiecej choreografii, lecz również zdobędziesz umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości. Gwarantujemy, że te zajęcia sprawią, że poczujesz się jak na scenie!


ZUMBA ® FITNESS

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciałoPLAN WARSZTATÓW

23.11.2019 (sobota)

15:00-16:00 High heels technika (Dominika Wójcikiewicz)

16:00-17:30 High Heels choreografia (Dominika Wójcikiewicz)


24.11.2019 (niedziela)

9:00-10:00 Zumba (Dominika Wójcikiewicz)

10:00-11:00 Salsa Dance Fusion (Dominika Wójcikiewicz)

13:00-14:00 OPEN JAZZ KIDS do lat 11-u (Tina Papazyan)

15:00-16:00 OPEN JAZZ 12-15 (Tina Papazyan)

17:00-18:00 OPEN JAZZ 16+ (Tina Papazyan)

18:00-19:00 HIGH HEELS 12+ (Tina Papazyan)


Cennik:

TINA PAPAZYAN:

Pojedyńcze zajęcia :

- 50 zł (uczestnicy spoza studia)

- 35 zł (tancerze Studia Tańca Joy Dance)


DOMINIKA WÓJCIKIEWICZ:

1) 110 zł - pakiet OPEN (wszystkie zajęcia)

2) 35 ZŁ- pojedyncze zajęcia


O rezerwacji miejsca na warsztatach decyduje kolejność zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Tylko zwrotna wiadomość e-mail jest potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatch!


Treść wiadomość e-mail:


/imię i nazwisko uczestnika warsztatów/

/wiek uczestnika zajęć - data ur. w formacie dd.mm.rrrr/

/ilość i rodzaj zajęć/


+ dołączone potwierdzenie wykonania przelewu.


Nr. konta : ING BANK 21 1050 1559 1000 0097 1124 8576


Prosimy aby uczestnicy warsztatów przybyli 20 minut przed ich rozpoczęciem w celu dokonania formalności. W przypadku osób niepełnoletnich- Rodzice, Opiekunowie Prawni.


Na zajęcia High Heels obuwie na obcasie musi posiadać gumowe nakładki  zabezpieczające przed porysowaniem parkietu, maty baletowej. W przypadku uszkodzenia podłoża uczestnik warsztatów lub jego Rodzic, Opiekun prawny w przypadku osób niepełnoletnich będzie odpowiadał za powstałe szkody.